Dziennik Gazeta Prawana logo

Duńska aktorka urodzi dziecko perkusiście Metalliki

12 października 2007, 14:35
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Lars Ullrich, muzyk najsłynniejszego heavy-metalowego zespołu świata, jest tak przywiązany do swojej ojczyzny - Danii, że nawet życiowej partnerki szukał wśród rodaczek. I znalazł. Aktorka Connie Nielsen w przyszłym roku urodzi mu dziecko.

Nielsen jest najlepiej znana z roli siostry okrutnego rzymskiego cesarza Commodusa w oscarowym "Gladiatorze" z Russelem Crowem. Ma 42 lata. Dziecko z Ullrichem będzie jej pierwszym potomkiem.

Perkusista grupy Metallica jest znany ze swojego przywiązania do ojczyzny. Na każdym koncercie można dostrzec na jego bębnach przypiętą maleńką duńską flagę.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj