Inne
Reklama

Paparazzi przyłapali ją kilka dni temu na romantycznym spacerze z pewnym przystojniakiem (ponoć z branży). I zanim zdążyli ustalić, jak nazywa się szczęśliwiec, zrobili kolejne zdjęcia aktorki - tym razem z aktorem Łukaszem Garlickim.

Kilka dni temu "Fakt" publikował zdjęcia Magdaleny Cieleckiej w towarzystwie tajemniczego przystojniaka. Para okazywała sobie czułość podczas spaceru cichą uliczką w Gdyni, gdzie aktorka pojawiła się na 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Teraz fotoreporternatknął się na gwiazdę podczas kolejnego romantycznego spaceru. Tym razem Cielecka w czułym uścisku przemierzała ulice Gdyni z aktorem Łukaszem Garlickim.

Było zimno, więc szli przytuleni do siebie. Patrzyli sobie w oczy, szeptali do siebie i żartowali. Magda wyglądała na zachwyconą żartami Łukasza. Zachowywali się tak, jakby świat poza nimi nie istniał. Gdy wchodzili głównym wejściem do hotelu, nadal byli objęci. Nie było osoby, która nie śledziłaby ich wzrokiem. Trzeba przyznać, że razem wyglądali naprawdę uroczo - zachwyca się bulwarówka.

Więcej zdjęć na eFakt.pl