Bramkarza zobaczymy już niebawem w inaugurującym „TzG” odcinku. Jednak treningi rozpoczął trzy tygodnie temu. Jego partnerką jest śliczna 23-latka Iza Janachowska. Tancerce Radek bardzo przypadł do gustu: "Jestem bardzo zaskoczona jego osobą" - powiedziała "Faktowi". "Jest otwarty i sympatyczny. Znaleźliśmy już wspólny język, potrafimy się pośmiać i pożartować" - zachwala.

Reklama

To oczywiście trąci marketingiem, w końcu Iza nie mogła powiedzieć, że Radek jest zwalisty i nic z niego - tanecznie - wykrzesać się nie da. Jednak zdjęcia, które zrobili fotoreporterzy brukowca, mówią same za siebie.

Po konferencji prasowej TVN wszyscy uczestnicy show udali się na posiłek. Janachowska i Majdan cały czas wymieniali porozumiewawcze spojrzenia, czułe gesty, tajemnicze uśmieszki. Możliwe, że takie porozumienie dusz przerodzi się w coś poważnego. A to z kolei nie tylko może zaowocować Kryształową Kulą, ale także tym, czego oboje szukają - szczęściem u boku ukochanej osoby. Przypomnijmy sobie Kasię Cichopek i Marcina Hakiela…