Inne
Reklama
Inne

Rosjanka zawróciła aktorowi w głowie. Paparazzi przyłapali ją i Leonardo w jednym z nocnych klubów, gdzie przytulali się i czulili. "Tańczyli i patrzyli sobie głęboko w oczy" - mówi świadek. "Leo trzymał jedną dłoń na jej pośladku, a drugą na piersi. Natomiast Anna czule gładziła go po plecach. Wyglądają na zakochanych. Kiedy usiedli przy stoliku, zaczęli się namiętnie całować niczym para nastolatków. Widać, że on zapomniał już o Bar i rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu".

23-letnia Anna jest wziętą modelką. W branży funkcjonuje jako Anne V - czemu w ogóle się nie dziwimy, bo chyba nikt w Ameryce nie potrafiłby wymówić i zapamiętać jej nazwiska. Przez pięć sezonów prezentowała kostiumy w kolejnych wydaniach "Sport's Illustrated". Karierę rozpoczęła dzięki programowi telewizji MTV, w którym poszukiwano nowych twarzy. Na co dzień chodzi na wybiegach Caroliny Herrery, Dolce & Gabbana, Max Mary, Soni Rykiel, Roberta Cavallego, Oscara de la Renty i innych. Pojawiła się także w reklamach Zary.

A teraz ozdobi jeszcze okładki wszystkich tabloidów jak świat długi i szeroki.>>> Zobacz poprzednią piękną partnerkę DiCaprio - Bar Refaeli i zagłosuj w naszej sondzie, która z nich bardziej ci się podoba.