Ścieżka do edukacji Oli Szwed jest kręta i wyboista. Gwiazdka nie miała czasu przygotować się do matury, a teraz nie starczyło jej wolnego, by pouczyć się do egzaminów na wyższą uczelnię. Mimo to aktorka deklaruje, że zamierza rozpocząć studia.
Dotychczas Ola plątała się w zeznaniach, gdy pytano ją o plany edukacyjne. Jej kariera właśnie nabiera rozpędu, nic więc dziwnego, że dobrze zapowiadająca się aktorka obawia się przerwy. Mimo to postanowiła rozpocząć naukę na wyższej uczelni:
"Gdy tylko odbiorę wyniki matury, składam dokumenty na kilka kierunków" - powiedziała magazynowi "Show" Ola.
No tak, w końcu większość aktorów i ludzi z show-biznesu może pochwalić się czymś więcej niż maturą. Nie warto odstawać. Dodajemy także nieśmiało, że większość aktorek rozebrała się już dla "Playboya"...
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zobacz
|