Kuba od dawna ma na pieńku z Dodą. Krewka wokalistka oblała go nawet wodą w jego własnym programie. Kubie ewidentnie przeszkadza, że wokalnym i medialnym potencjałem Dody interesuje się królowa polskiej sceny Maryla Rodowicz. Podsumował to tak:

Reklama

"Maryla Rodowicz wyznała, będąc w pełni praw cywilnych, umysłowych oraz autorskich, że szansonistka Doda jest jej reinkarnacją, tyle że jeszcze za życia. Jako fachowcy od tematu podpowiadamy, że takowa jest możliwa dopiero po osiągnięciu oświecenia. A pani Rabczewska ewidentnie przebywa jeszcze w średniowieczu".

Nie mogło się także obejść bez komentarza w kwestii najnowszej płyty Tatiany Okupnik. Była wokalistka Blue Cafe podpisała kontrakt z firmą Blend-a-med, na mocy którego do każdego jej krążka dodawana jest tubka pasty. A Kuba na to:

"No i jest sukces jak w mordę strzelił. A dokładnie w uzębienie. Piosenkarka młodzieżowa Tatiana Okupnik, znana głównie dzięki bardzo sprężystym pośladkom, wydała swój kolejny muzyczny singiel, którym ma zagryźć konkurencję. W związku z tym płyta jest dodatkiem do pasty Blen-da-med i można ją kupić w supermarketach. Gdy to nie chwyci, zawsze pozostaje zmiana repertuaru na poważniejszy i klej do protez szczękowych."

Dostało się także - chyba trochę z zazdrości... - Robertowi Kudelskiemu. Aktor znany z serialu "Na Wspólnej" otrzymał bowiem propozycję zagrania w amerykańskiej produkcji. Wojewódzki jednak nie chwali go nic a nic:

"Proszę bardzo! Kto by się spodziewał. Niepozorny i podobny całkowicie do nikogo aktor nasz krajowy z serialu >>Na Wspólnej<< Kudelski Robert podbija Hollywood. Zagrał główną rolę w dwóch odcinkach popularnego serialu >>CSI. Kryminalne zagadki Las Vegas<<. Jak sam twierdzi, ma tam robotę do listopada. Podobno wszyscy się tam dziwią, że Polak na planie, a nic nie zginęło...".

Zabawny ten Kuba.