Dziennik Gazeta Prawana logo

Rihanna pokaże nagie zdjęcia Chrisa Browna

2 czerwca 2009, 00:11
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Do chwili, gdy w sieci pojawiły się perwersyjne nagie fotki Rihanny, piosenkarka uparcie nie chciała zeznawać przeciwko swojemu oprawcy i byłemu facetowi Chrisowi Brownowi. Jednak ujawnienie prywatnych zdjęć przelało czarę goryczy. Riri nie tylko obciąży Browna w sądzie, ale grozi także, że się zemści.

Oczywiście Chris Brown zaprzeczał, jakoby to on odpowiadał za wyciek nagich fotek. Rihanna jednak mu nie uwierzyła. Nietrudno pojąć, jak wielkim ciosem było dla dopiero dochodzącej do siebie po strasznych przejściach kobiety znalezienie w sieci zdjęć swoich nagich piersi.

Dziennikarze amerykańskich magazynów dotarli do informacji, że piosenkarka jest wściekła i knuje zemstę. Podobno chce odpłacić się pięknym za nadobne i wrzucić do sieci upokarzające fotki Browna. Podobno są naprawdę upokarzające:
"Wpadła w furię, kiedy dowiedziała się, że cały świat ogląda jej goły tyłek" – donosi jeden z informatorów. - "Zapowiedziała, że się zemści. Nadal ma kilka kompromitujących zdjęć Chrisa. Nie zawaha się pokazać ich światu. Chce również, aby wszyscy dowiedzieli się, że Chris jest kiepski w łóżku".

Złość Rihanny zwiększa także fakt, że Chris zamierza wydać niedługo nową płytę. Riri chce zrujnować jego wizerunek.

Oko za oko, ząb za ząb.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj