A miała być aktorką

Reklama

Kylie zaczynała karierę w australijskim serialu obyczajowym jako 11-latka. Potem grywała w popularnych tasiemcach dla młodzieży. Wielką popularność przyniósł jej serial "Sąsiedzi". Aktorski kunszt przyszłej gwiazdy doceniano wiele razy - między innymi nagradzając ją złotą Logies.

Każdy zna "Loco-motion"

Jedna z najbardziej znanych piosenek Kylie "Loco-motion" powstała w 1987 roku i od razu stała się hitem w jej rodzinnym kraju. Następny utwór drobnej Australijki "I should be so lucky" podbił serca nie tylko jej rodaków, ale także Brytyjczyków.

Swój profesjonalizm podkreśliła - i jednocześnie ucięła plotki, jakoby karierę pomagała jej rozwijać ładna buzia - piosenką "Where the wild roses grow", w której partnerowała samemu Nickowi Cave'owi.

Czarne chmury nad Kylie

Kariera pięknej piosenkarki rozwijała się błyskawicznie. Zgrabna dziewczyna urzekała nie tylko przyjemną barwą głosu, ale także wspaniałym ciałem - które było żywym potwierdzeniem tezy, że najpiękniejsze kształty to kobiece kształty. W 2005 roku Minogue wyruszyła w trasę koncertową Showgirl - The Greatest Hits Tour. Niestety, w jej trakcie okazało się, że jest poważnie chora.

Walka z rakiem piersi trwała rok. W chorobie wspierał ją jej ówczesny partner Oliver Martinez. Niestety, choć wydawałoby się, że taka trauma zespoli ich na zawsze, para rozstała się. Obeszło się na szczęście bez skandali.

Dziś Kylie znów jest w szczytowej formie, śpiewa, koncertuje i... kocha z wzajemnością. Swojego ukochanego, modela Andresa Segurę, przedstawiła już rodzicom. To bardzo poważna deklaracja.

ZOBACZ TAKŻE:

>>> Kylie Minogue też stosowała botoks

>>> Zobacz seksowną reklamę z Kylie Minogue