Dziennik Gazeta Prawana logo

Mariah Carey pokazała światu swój obfity biust

21 maja 2009, 15:41
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Mariah Carey pokazała światu swój obfity biust
Inne
Kariera Mariah Carey po kilku latach stagnacji ostatnio ostro rusza z kopyta. A wszystko dzięki jej roli w filmie "Precious", która w Cannes została okrzyknięta jako fantastyczna. Z tej okazji piosenkarka nie traci okazji, by także w inny sposób zwrócić na siebie uwagę.

Gdy Mariah wychodziła z portu lotniczego LAX w Los Angeles, wyglądała olśniewająco. Jednakże oczy wszystkich panów skupione były tylko i wyłącznie na jednej, a w zasadzie dwóch krągłościach pani Carey, która najwidoczniej zapomniała założyć pewnej części garderoby, bez której z domu nie rusza się większość kobiet.

Uważamy, że dalszy komentarz jest zbędny, zdjęcie mówi samo za siebie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj