"Wszystkie spektakle z udziałem pani Kasi zostały odwołane do czerwca. Pani Kasia idzie do szpitala" - powiedziała tygodnikowi "Na Żywo" osoba z biura Teatru Polskiego, gdzie zatrudniona jest 36-letnia aktorka.

Reklama

W produkcji serialu "Na dobre i na złe", gdzie Bujakiewicz gra siostrę Martę, poinformowano, że aktorka wróci na plan dopiero 27 kwietnia. Wszystko to skłania do zastanowienia się, czy wszystko u niej w porządku. Tygodnik "Na żywo" sugeruje, że Bujakiewicz wkrótce zostanie mamą.

"Pierwsze sygnały o tym, że aktorka spodziewa się dziecka, otrzymaliśmy w październiku, wcześniej prasę obiegły jej zdjęcia z narzeczonym oraz informacje o tym, jacy są szczęśliwi. Planowali wtedy przeprowadzkę do nowego mieszkania. Od tego czasu Katarzyna przestała pokazywać się publicznie" - czytamy.

Menedżerka aktorki zapytana, czy pani Kasia spodziewa się dziecka, stanowczo odmówiła komentarza: "Na pytania o życie prywatne moich klientów nie odpowiadam".

Tygodnik dowiedział się natomiast, że rodzice Bujakiewicz wystawili na sprzedaż dom w Pestkownicy koło Krzyża Wielkopolskiego i planują przeprowadzkę do Poznania, by być bliżej córki.