Ola zostanie 9 współprowadzącą program. Formuła jest taka, że na kanapie, przy dobrej kawie spotykają się różne panie i luźno rozmawiają na ciekawe dla nich tematy. Oprócz stałych gościń i głównej prowadzącej Katarzyny Montgomery, w studiu pojawiają się też aktorki, psychologowie i tzw. ciekawi ludzie.

Reklama

W nowej odsłonie programu oprócz Oli Kwaśniewskiej pojawi się też Barbara Stanisławczyk, Zuzanna Ziomecka, Agnieszka Maciąg, Magdalena Juszczyk, Beata Kawka, Paulina Reiter, Katarzyna Lengren i Karolina Wajda. "Mała czarna" emitowana jest w TV4 od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00.

Wiadomo, że Kwaśniewska jest gadułą i ma poczucie humoru, można wiec spodziewać się udanego występu, choć dyplomowana pani psycholog będzie pojawiała się tam tylko raz w tygodniu. Aleksandra jest już obyta z kamerą i pracą w mediach, bo od czerwca ub.r. prowadzi także autorski program "Niedziela słodko-Kwaśniewska" na antenie radia Planeta FM. W 2007 r. była prowadzącą "Kulis Tańca z gwiazdami", a w 2006 - reporterką programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN".