Choć aktorka utrzymuje, że chce teraz odetchnąć od związków, jej przyjaciel zdradził, że jest dokładnie odwrotnie. Podobno Jennifer jak najbardziej szuka kogoś na stałe, i to nie byle kogo, a jakiegoś młodego sportowca. Czemu akurat ta grupa zawodowa? Według Aniston sportowcy są znacznie mniej skomplikowani niż faceci ze świata show-biznesu.

Reklama

"To może być jedyna szansa, aby mogła znaleźć normalnego, porządnego faceta. Nie chce spotykać się już z aktorami, piosenkarzami i modelami, ponieważ nieraz się już na nich zawiodła. Teraz szuka sportowca, ponieważ nigdy wcześniej się z kimś takim nie spotykała" - donosi źródło.

Gwiazda "Przyjaciół" zainspirowała się podobno historią Madonny i Alexa Rodrigueza:
"Jennifer jest bardzo ciekawa, jak to jest być ze znanym sportowcem. Z uwagą śledziła, jak media rozpisywały się o romansie Madonny i baseballisty Alexa Rodrigueza. Też by chciała spróbować i tak jak Madonna gustuje w dużo młodszych facetach - wie, że trudno byłoby jej nawet znaleźć sportowca, który jest w jej wieku lub od niej starszy. W końcu ma już 40 lat" - kontynuuje informator.

Podobno Jen ostrzy sobie pazurki na baseballistów: 26-letniego Davida Wrighta i 34-letniego Dereka Jetera oraz na 29-letniego hokeistę Seana Avery'ego. Przyjaciel gwiazdy zdradza:
"Najbardziej jednak podoba jej się David. Uwielbia jego młode ciało i chłopięcy uśmiech" .

ZOBACZ TAKŻE:

>>> Jennifer Aniston pokazała rogi

>>> John Mayer śpiewa o rozstaniu z Aniston