Inne
Reklama
Inne

1. Ana Hickman to 29-letnia Brazylijka niemieckiego pochodzenia. Na wybiegach pracuje już kilkanaście lat, jednak dopiero niedawno jej niesamowity atrybut został dostrzeżony: nogi Any mają 123 cm długości, co stanowi 66 proc. długości jej ciała. Wpisano ją nawet do Księgi Rekordów Guinessa.

Inne

2. Zoe Duchesne nie może pochwalić się bujnymi kształtami i niebotycznym wzrostem. Do grona Aniołków Victoria's Secret się raczej nie nadaje... A jednak ma w sobie to coś, co sprawia, że aż trudno oderwać od niej wzrok. Urodę Zoe można porównać do wyglądu Christy Turlington - twarz kameleona, która dobrze wygląda i w makijażu na gejszę i z seksownym grymasem na ustach.

Inne / Tesco
Inne

3. Vikki Blows przyszła na świat 22 lata temu w Romford w Wielkiej Brytanii. Gdy miała 13 lat, została wyrzucona ze szkoły. Nie podjęła nauki w innej placówce. Niedługo potem zapragnęła zostać modelką. Specjalizuje się w rozbieranych sesjach, bo jak sama mówi, bez ubrań czuje się najlepiej. W jej ponętnym ciele tkwi aż 8 kolczyków. Vikki ma także 6 tatuaży i planuje kolejne.

4. Vida Guerra urodziła się w 1974 roku na Kubie, wychowała się jednak w Stanach Zjednoczonych. Jej międzynarodowa kariera zaczęła się w 2002 roku od sesji dla magazynu "FHM". Po publikacji jej zdjęć redakcję zasypały listy i maile od czytelników, którzy domagali się kolejnej porcji fotek seksownej Kubanki. W 2004 roku została modelką roku "FHM".

5. Dla Jessiki Taylor modeling nie jest treścią życia. Zanim bowiem zaczęła pracować jako modelka, była członkinią popowego zespołu Liberty X. To podczas przygody muzycznej z grupą Liberty X został wypatrzona przez poszukiwacza talentów. Zmienna jak kameleon, raz blondynka, raz brunetka, w każdedj wersji kolorystycznej przyciąga męskie głodne spojrzenia.