Jak twierdzi gwiazda, prawdopodobnie zostałaby nią, gdyby przed tym losem nie uchroniło jej surowe wychowanie w katolickiej szkole.

Reklama

Lady GaGa lubi szokować. Niedawno bez żenady opowiadała, że jako osiemnastolatka zarabiała striptizem, a co więcej - wcale tego nie żałuje...

>>>Przeczytaj, czym GaGa trudniła się w przeszłości

Teraz na medialny ruszt wrzuciła swoje preferencje seksualne. Oczywiście nie obyło się bez pikanterii. "Często w swoich tekstach daję do zrozumienia, że jestem zagubiona w sprawach miłości i seksu. Mam problem z moją seksualnością. W ogóle jestem strasznie zakręcona. Lubię hazard, alkohol, seksownych facetów, którzy potrafią mnie zaspokoić oraz kobiety, do których mam wyraźną słabość" - jeden z portali cytuje słowa kontrowersyjnej artystki.

Zdaniem GaGi tradycyjne wychowanie w szkole przynajmniej częściowo wyprostowało jej pokręcony charakter - czyżby w przeciwnym wypadku była jeszcze bardziej pokręcona? Już dawno zapracowała na miano nimfomanki.

>>>Jaki jest sposób Lady GaGa na orgazm?

"Mimo surowego wychowania, jestem kim jestem. Nawet siostrom zakonnym nie udało się mnie do końca naprawić" - wyznaje piosenkarka.

Za to chirurgom plastycznym się udało z całą pewnością... Dzięki skalpelom piosenkarka z brzydactwa przeobraziła się w łabędzia...

>>>Zobacz brzydką Lady GaGa sprzed operacji plastycznych