Okazało się, że na karierę Joanny ogromny wpływ miał sam Jan Paweł II. "Myślę, że przejmowanie się pozowaniem do zdjęć topless jest niedorzeczne" - powiedziała w wywiadzie dla serwisu FOXNews.com - "Papież Jan Paweł II powiedział, że rodzimy się nago, w związku z czym pokazywanie ciała takiego, jakim je stworzył Bóg, jest sztuką".

Reklama

"Urodziłam się w Europie, my, Europejczycy w znacznie bardziej naturalny sposób podchodzimy do naszej nagości" - dodała Joanna Krupa.

Modelka opowiada także o swoich prywatnych sprawach: "Wiodę normalne życie, gdzie miłość i rodzina są na pierwszym planie. Zaraz po tym, gdy kończę pracę, wracam do mojej codzienności. Cieszę się z każdego wieczoru i nocy spędzonych w domu z moim ukochanym i psami. Kiedy gdzieś wychodzę, to tylko w gronie kilku najbliższych przyjaciół".

Zdecydowanie nie odpowiada jej świat związany z branżą mody. "Przyglądam się temu wszystkiemu, ale w tym nie uczestniczę. Wszyscy sądzą, że modelka powinna być obecna na każdej imprezie i szokować swoim zachowaniem, eksperymentami narkotykowymi i ciągłymi zmianami kochanków - jestem przeciwieństwem tego".

Oby tak dalej, trzymamy kciuki!