Dziennik Gazeta Prawana logo

Weronika Książkiewicz znowu z Latkiem?

18 marca 2009, 19:24
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Weronika Książkiewicz musi teraz dużo odpoczywać i bardzo dbać o siebie. Niedawno zmuszona była zrezygnować z udziału w "Tańcu z Gwiazdami", przeszła operację kręgosłupa, na szczęście szybko wraca do zdrowia. Wygląda na to, że być może wróci także do swojego byłego chłopaka.

Aktorka rozstała się z biznesmenem Krzysztofem Latkiem jeszcze zanim zdiagnozowano u niej problemy z kręgosłupem. Jednak kiedy była po operacji, jej były partner otoczył ją bardzo troskliwą opieką.

Podobno Krzysztof Latek stawia się u niej w szpitalu codziennie o godzinie 15.00. Spełnia jej kulinarne zachcianki, pyta, czego jej trzeba, przytula i pociesza.

Ciekawe, czy para będzie się dalej spotykać z taką częstotliwością, gdy Weronika wyjdzie ze szpitala? W końcu prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj