Show "Jak oni śpiewają" ma przyciągnąć miliony widzów przed telewizory. Zmagania wokalne znanych i lubianych gwiazd są nie mniej ciekawe, niż jurorzy. A w każdym odcinku w czwartym fotelu zasiada jakiś tajemniczy gość. Oceniał już Karolak, oceniała była prowadząca program Kasia Cichopek, a teraz swoją opinię wyrazi muzyk disco polo.
W najbliższym odcinku programu - w sobotę - śpiewających aktorów i celebrytów oceni nie kto inny tylko . Muzyk jest związany z nurtem disco polo. Jest autorem i wykonawcą wielkiego hitu "Jesteś szalona". Przecież to tak, jakby Ela Zapendowska dała najwyższą notę.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl