PETA wciąż zaskakuje. Jej nowa reklama wygląda bardziej jak okładka nowego numeru "Playboya" niż jak kampania na rzecz zwierząt. Ważne jednak żeby temat wciąż był żywy i zachęcał do dyskusji coraz to nowe osoby.

Reklama

>>> Wegetarianie mają lepszy seks. Zobacz reklamę

Ubrana w dość skąpy strój australijska modelka Kobe Kaige prezentuje apetyczny biust i wąską talię. Ma na sobie policyjną czapkę i kajdanki przy boku. Zmysłowo wydyma usta, grożąc, co cię spotka, jeśli tylko tkniesz króliczka…

Ta odsłona reklamowa wydaje się być skierowana do panów, tylko czy po tak pikantnych fotkach zrezygnują oni z kupna futra z królików swoim dziewczynom?

>>> Zapytaj mnie, czemu jestem naga

Dodajmy, że Kaige była króliczkiem "Playboya" i została kociakiem roku "Penthouse’a" w 2008.

Reklama

W kolejce do obrony zwierząt Kobe goni już inna gwiazda, popowa piosenkarka Jess Origliasso. W nowojorskim metrze zrobiono jej zdjęcia w kurtce ze sztucznego futra, a na plecach napisane było "F*** Fur! ". No i jak tu nie wykorzystać takiej darmowej reklamy.

PETA ma dość długą tradycję reagowania na niesprawiedliwość wobec zwierząt i od zawsze zatrudnia do tego największe gwiazdy show-biznesu. Nic nie sprzedaje idei lepiej niż znana buzia, dlatego dla organizacji charytatywnie pracowały już Natalie Imbruglia, Christie Turlington, Alicia Silverstone, Eva Mendes, Sadie Frost i wiele innych kobiet.

>>> Sharon Stone to wiedźma w futrze