W wielkiej willi w Konstancinie - miejscowości polskich bogaczy - Dowbor mieszka tylko ze swoją dziesięcioletnią córką Marysią. Nic zatem dziwnego, że kieszeń prezenterki nie wytrzymuje - ocenia "Fakt".

Właśnie z powodu oszczędności Dowbor przenosi się w okolice podwarszawskiego Piaseczna. Sama dogląda remontu w nowym lokum. I przekonuje, że przeprowadzki to nic nadzwyczajnego. "Dziwię się wielu kolegom z telewizji, którzy lata temu dostali służbowe, malutkie mieszkanko na drugim końcu Warszawy i do tej pory dojeżdżają do pracy przez całe miasto w korkach" - tłumaczy Dowbor.

>>> Dowbor marzy o czwartym mężu

Prezenterka śmiało może uchodzić za specjalistkę od przeprowadzek. Najpierw mieszkała w okazałym, ponadstumetrowym apartamencie niedaleko siedziby TVP. Zamieniła je potem na dwa kolejne, coraz większe domy. Teraz jednak zamiast przeprowadzać się do jeszcze bardziej okazałej siedziby, dziennikarka zadecydowała o zaciśnięciu pasa - pisze bulwarówka.

Nowy dom Dowbor jest wart ponad 700 tysięcy złotych. Ma 150 metrów kwadratowych powierzchni, a do tego garaż, niewielki stryszek i sporą działkę.

>>> Więcej na eFakt.pl