W przeddzień świąt do Warszawy przyjedzie najbliższa rodzina Pauliny. Babcia i mama mają się zająć przygotowaniem wigilijnych potraw. Uroczysta kolacja odbędzie się w nowym, luksusowym apartamencie blondwłosej asystentki. Paulina mieszka w nim od kilku miesięcy. Dziadkowie - na czas warszawskiej wizyty - zamieszkają w starym mieszkaniu dziewczyny - ujawnia "Fakt".

Reklama

Krzysztof i Paulina są w Warszawie dopiero od wczoraj. Ostatnie dziesięć dni spędzili we Wrocławiu, gdzie kręcili odcinki "Kłamczucha". Potem pojechali jeszcze do Wisły, gdzie Ibisz prowadził jedną z imprez. "Oni mają już wspólne plany na przyszłość, ponoć to ona naciskała Krzyśka, by przyspieszył rozwód" - mówi informator bulwarówki.

"Fakt" twierdzi, że Ibisz jest bardzo zaprzyjaźniony z matką Pauliny. Są rówieśnikami i podobno znali się już dużo wcześniej. Mama Pauliny ma we Wrocławiu sieć sklepów z męskimi ubraniami. Ponoć Krzysiek często do niej dzwoni i radzi się nawet w sprawach wyboru krawata.

"Mama Pauliny cieszy się, że córka znalazła tak świetnego i dobrze ustawionego faceta, ma jednak wyrzuty sumienia, że jej córka rozbija rodzinę" - mówi "Faktowi" przyjaciel domu.

>>>Czytaj więcej na eFakt.pl