W nowej reklamówce uczestniczą m.in. Tom Cruise, Cameron Diaz, Shia LaBeouf, Snoop Dogg i Sacha Baron Cohen w roli kazachskiego dziennikarza Borata, a za kamerą stoi Steven Spielberg.

Reklama

Tym razem jednak gwiazdy w ogóle "nie są przekonane" do wizji reżysera i nie zamierzają jej realizować. "Jak to <Nie głosuj>? Ale przecież to nie ma sensu?" - pyta z niedowierzaniem Julia Roberts, gdy słyszy, co ma powiedzieć. Podobnie reaguje Will Smith, który zaczyna pouczać Spielberga: "Naprawdę szanuję cię, masz te nagrody i w ogóle, ale cały ten pomysł jest do niczego." Przeciw jego scenariuszowi buntują się też Harrison Ford, Justin Timberlake i wszystkie występujące w filmie gwiazdy.

Oto nowe wideo z gwiazdami

Zdesperowany reżyser drze notatki i mówi wszystkim, żeby po prostu mówili z serca. I w tym gwiazdy czują się najlepiej. "Głosuj, bo tym razem pierwszy Afroamerykanin może znaleźć się w Białym Domu" - zachęca Snoop Dogg. "Głosuj, bo to dopiero drugi raz w historii, gdy kobieta kandyduje na wiceprezydenta" - wtóruje mu Jason Segel. Na koniec wszyscy zachęcają do zarejestrowania swojego udziału w wyborach poprzez stronę www.declareyourself.com.

Zobacz poprzednie wideo