Miejscem akcji gry jest biuro, w którym, jak się okazuje, wcale nie jest tak bezpiecznie. Szef nagle robi się czerwony. Skarży się na ból w klatce piersiowej, ma duszności, nudności i poci się. Mówi, że ma wrażenie, że od 20 minut ból promieniuje od lewej ręki.

Reklama

Jako superbohater od razu wiesz, że to zawał. Nie robisz więc sztucznego oddychania czy masażu klatki piersowej, ale układasz szefa na ziemi, podajesz mu aspirynę albo polopirynę i wzywasz karetkę. W ten oto piękny sposób stajesz się bohaterem i najlepszym przyjacielem prezesa.

A jak zaskarbić sobie względy najważniejszej osoby w firmie - pani Krysi sekretarki? To proste! Należy wiedzieć, jak i kiedy użyć defibrylatora. Nagle pani Krysia robi się zupełnie biała. Osuwa się z krzesła. Nie oddycha i nie ma oznak krążenia. Ale ty jesteś czujny. I kolejny dobry uczynek spełniony. Twoim zadaniem jest bowiem uratować wszystkich pracownikow firmy, i to w jak najkrótszym czasie.

Dodatkowe punkty możesz zdobyć uzupełniając apteczkę pierwszej pomocy. Wtedy też dowiesz się, do czego - poza podklejaniem powiek w poniedziałkowy poranek - może przydać się plaster.

Gra dostępna jest pod adresem www.ckkresq.pl/gra