„Pokój, w którym Miriam przepowiada losy ludzi i świata, spowija lekki półmrok. Na stole stoi lampka przykryta serwetką. Tuż obok szklana kula, która dodaje wróżce energii” – buduje atmosferę bulwarówka.

Reklama

I chwali wróżkę za to, że każdemu z wybranych polityków poświęciła około 30 minut. „Karty kaprysiły. Nie chciały za pierwszym rozłożeniem udzielać odpowiedzi. Dopiero ponowne ułożenie i przetasowanie >otwierało im usta<. Po ponad czterech godzinach seansu wróżka Miriam była naprawdę wyczerpana” – pisze z przejęciem „Fakt”.

A skoro przepowiednie kosztowały wróżkę tyle wysiłku, to może chociaż ktoś zechce je przeczytać?

p

Oto przepowiednie wróżki Miriam

Zbigniew Ziobro będzie miał dziecko
Ma duże poparcie. Ludzie go kochają, pokazuje to karta puchar III. Ale przed nim kłopoty, które będą się ciągnąć. Jakiś przedłużający się proces. Sprawa stanie nagle w miejscu, potem jednak nabierze tempa i zakończy się dla niego pomyślnie. Cieszy się odwzajemnioną miłością kobiety. Są już plany małżeńskie, ale dojdzie do niego po zamknięciu sprawy. O, i dziecko jest na horyzoncie.

Reklama

Posłanka PiS Jolanra Szczypińska wyjdzie za mąż, a potem się rozwiedzie
Teraz jest nieszczęśliwie zakochana. Karta puchar II pokazuje, że nie jest obojętna temu, którego darzy uczuciem, ale nie jest to karta szczęśliwej miłości. W przyszłoścu wyjdzie za mąż. Ale za kogoś innego. Kandydat jest blisko. Będzie się oswajać z tym uczuciem. Niewykluczone, że związek się rozpadnie. Karty mówią: rozwód, separacja, rozłąka.

Minister zdrowia Ewa Kopacz musi poczekać na mężczyznę
Ta kobieta ma dużo szczęścia w życiu zawodowym. Widzę kartę świat, a to znaczy, że pani Kopacz odniesie sukces. Przeprowadzi tę niełatwą reformę służby zdrowia, ale nie widać kiedy. Widać też duże pieniądze. Polskie i zagraniczne. Ale nie do końca niewłaściwie wykorzystane. Na horyzoncie widać też mężczyznę. Musi jednak poczekać.

Premier Donald Tusk zostanie prezydentem
Gdyby wybory preztydenckie były dziś, to by je wygrał. Mówi o tym karta sukcesu. Przy szefie rządu jest też karta koła fortuny. Jest więc szansa, że poparcie większej części społeczeństwa się utrzyma i ludzie go porą przy wyborach za kilka lat. Ale musi się postarać. Ciężko pracować. To niełatwe bo, jest trochę leniwy. Musi też przez cały czas i dbać o swój wizerunek. Bo przeciwnicy będą rzucać kłody pod nogi.

Jarosław Kaczyński może jeszcze zostać premierem
Zgubiła go pycha. Ale przez cały czas ma apetyt na politykę i ma szansę, by ponownie zostać premierem. Obok niego jest jakaś kobieta, ale raczej nic z tego nie będzie. Szanuje ją. Jeśli zdecyduje się na związek z nią, to taki trochę na pokaz. I rozstaną się.

Lech Kaczyński nie zostanie prezydentem na drugą kadencję
Spotka go rozczarowanie, no nie zostanie na drugą kadencję. Walet monet pokazuje, że nie ma własnej inicjatywy. Jest też trochę zmęczony, ale w dobrej kondycji. Z jego zdrowiem nic złego się nie dzieje. To duży udział żony. Pojawia się i karta śmierć. Co mówi? Że będzie duże przemęczenie, ale pokona je. Po okresie napięcia, stresu odetchnie z ulgą. Stan jego zdrowia się poprawi.

Wicepremier Grzegorz Schetyna nagle zniknie z polityki
Lubi sukcesy. Dlatego będzie próbował zawalczyć o prezydenturę. Jednak ktoś mu coś wytnie. Uuuuuu. Niedobrze. Jest karta wisielec. Mówi o uzależnieniu. A układ oznacza, że od alkoholu. Jest też głupiec. To oznacza zniknięcie. Może zostanie wysłany gdzieś na placówkę.

Posłanka PO Joanna Mucha wycofa się z polityki albo zajdzie w ciążę
Jest karta umiarkowania. To znak, że przystanęła w karierze politycznej. Powód? Nastąpiła w niej jakaś zmiana wewnętrzna. Może wycofać się z polityki albo zajdzie w ciążę - to pokazuje karta wisielca. Jest szczęśliwa w małżeństwie, ale teraz tak jak by był jakiś kryzys. Ona potrzebuje wyciszenia.