"Takie tango" w wersji tajwańskiej zespół "Power Station" nagrał już kilka lat temu - informuje serwis eFakt.pl. Choć muzycznie utwór nie różni się od oryginału, to nowa wersja językowa nadała jej charakterystycznego sznytu. Cover tak spodobał się azjatyckiej publiczności, że jest on masowo rozsyłany mailami. I to nawet przez osoby, które na co dzień nie lubią zespołu "Power Station".

Reklama

Być może "odkurzony" przez tajwański zespół hit Budki Suflera zrobi taką furorę jak "Papaya" Urszuli Dudziak. Na punkcie tego utworu świat niedawno oszalał, a wszystko zaczęło się właśnie w Azji, a dokładnie na Filipinach. Jakiś czas temu "Papaya" pojawiła się jako motyw muzyczny w jednym z teleturniejów i ruszył niczym lawina przez głośniki w hipermarketach, skwerach, biurach, a nawet więzieniach.

Azjaci ułożyli nawet specjalny taniec "Papaya Dance", który wykonywali wszyscy, włącznie z żołnierzami filipińskiej armii. Czy z utworem Budki Suflera będzie podobnie? Zobaczymy. Są jednak na to duże szanse, bo piosenka robi oszałamiającą karierę.

Zobacz teledysk na stronie eFaktu<<<