"Absolutnie o nauce nie zapominam. Studiuję kulturoznawstwo w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej" - zdradza nam Ola, która po egzaminach maturalnych nie chciała odpowiadać na pytania dziennikarzy dotyczące jej dalszej nauki. "Faktowi" jednak szczegółowo wyjaśniła, jak udaje się jej łączyć studia z występami w telewizji.

Reklama

"Niektóre przedmioty zaliczam indywidualnie albo e-learningowo. Nauka jest teraz dla mnie najważniejsza. Show-biznes traktuję jako zabawę. I póki mam na nią czas, to świetnie. Jeśli się jednak okaże, że nie mogę pogodzić tych dwóch rzeczy, to hierarchia wartości jest oczywista" - zarzeka się aktorka.

Szwed zapowiada jednak, że już niedługo zaskoczy fanów kolejnym niespodziewanym talentem. "Przygotowuję coś zupełnie nowego w dziedzinie, z którą nie jestem jeszcze kojarzona. Na razie nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów, bo jesteśmy w fazie przygotowań i nie chcę zapeszać" - chwali się Ola. Pozostaje więc trzymać kciuki, by sesja na uczelni nie zrujnowała jej ambitnych planów.

>>> Czytaj też: Kałamaga dostał kolejny program