Inne
Reklama

Tę czołówkę pamięta znakomita większość z nas. Na sam dźwięk muzyki wielu osobom zrobi się od razu cieplej na sercu.

p

Czytaj dalej >>>Pamela Anderson zyskała dzięki serialowi wilka sławę. Nikt nie potrafił patrolować plaży z równym wdziękiem. Dziś z uroku Pam zostało raczej niewiele…

Inne

Czytaj dalej >>>Kolejną wielką gwiazdą serialu była Carmen Electra. Utalentowana i hojnie obdarzona przez naturę aktorka prężyła się superseksownie, na szczęście robi to do dziś, i to z powodzeniem.

Inne

Czytaj dalej >>>Yasmine Bleeth fascynowała nie tylko fantastycznym ciałem, ale także nietuzinkowa urodą. W kampanii zachęcającej do picia mleka wystąpiła w kostiumie kąpielowym do złudzenia przypominającym ten, w którym biegała po plaży.

Inne

Czytaj dalej >>>Alexandra Paul, czyli serialowa Steph, była jedną z mniej atrakcyjnych aktorek serialu - na tle biuściastej Pam czy gorącej Carmen wyglądała raczej skromnie. Jednak czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy i dziś wygląda nawet lepiej niż przed laty.

Inne

Czytaj dalej >>>Traci Bingham w "Słonecznym patrolu" grała aż 12 lat. Od 2001 roku nie ma jej w obsadzie, to wielka strata. Na szczęście ciemnoskóra gwiazda nie szczędzi fanom swoich wdzięków i co jakiś czas zrzuca ubrania, na przykład na rzecz kampanii PETA. Na galach pojawia się zawsze ubrana bardzo seksownie.

Inne

Czytaj dalej >>>Seksowna Gena Lee Nolin, odtwórczyni roli Neely, straciła nieco na naturalności, jednak nadal wygląda bardzo ponętnie.

Inne

Czytaj dalej >>>Donna D’Errico (czyli Donna) urzekała dziewczęcą buzią z lekko kapryśnymi ustami. Fryzura rodem z początku lat 90. nie była dobrym wyborem, na szczęście dziś czynna zawodowo aktorka wygląda inaczej. W filmie „Candyman 4” można było zobaczyć ją w minimalnym makijażu i dzięki temu zauważyć, że jest bardzo ładną kobietą.

Czytaj dalej >>>Erika Eleniak, potomkini ukraińskich emigrantów, dzięki serialowi zrobiła całkiem niezłą karierę. Delikatna uroda i postać subtelnej Shauni zaskarbiła jej sympatię widzów. Trzeba przyznać, że niewiele zmieniła się przez lata.

Czytaj dalej >>>Urzekająco piękna Krista Allen także nie zatrzymała się na "Baywatch". W "Oszukać przeznaczenie 4" także kusiła urodą.

Czytaj dalej >>>Seksowna Nicole Eggert grająca Summer nie straciła na seksapilu nic a nic. W filmie "Lewy casting" pokazała swoje równie seksowne, co w czerwonym stroju oblicze.