O Heidi Montag zrobiło się ostatnio głośno za sprawą jej uzależnienia od operacji plastycznych (pisaliśmy o tym tutaj). Tak piosenkarka wyglądała jeszcze niedawno:

Reklama

Czytaj dalej >>>A tak prezentuje się dziś. Zwiększyła się nie tylko objętość jej klatki piersiowej, ale także warg, dodatkowo korekcie uległ nos. Jest lepiej?

Czytaj dalej >>>Mariah Carey jest znana z tego, że ma wręcz nabożne podejście do swojego wyglądu i żyje w ułudzie, że jest idealna. Udaje, że czas dla niej nie płynie, a grawitacja jej nie dotyczy. Było:

Czytaj dalej >>>A jest:

Niewiarygodna zmiana - jak twierdzi gwiazda - dokonała się samoistnie. Węszymy tu cud...

Czytaj dalej >>>Amy Winehouse ze świetnej wokalistki stała się brudną narkomanką. Wzięła się jednak za siebie i podjęła próbę zerwania z nałogiem. Elementem terapii była operacja plastyczna poprawiająca wygląd sylwetki:

Czytaj dalej >>>

ReklamaBiust Agnieszki Szulim przyćmiewa dziś wszystko - jest wielki i sterczący. Czy pamiętacie, jak śliczna prezenterka wyglądała zanim zafundowała sobie te dwa cuda?

Czytaj dalej >>>Równie uroczo, jednak to jej wielkie błękitne oczy przykuwały uwagę. Teraz wielu pewnie się zdziwiło, że Agnieszka ma tęczówki właśnie w tym kolorze - zbyt absorbowały ich piersi, by zwrócić na to uwagę!

Czytaj dalej >>>Dla Sary Jessiki Parker operacja piersi miała być częścią planu ratowania małżeństwa z Mathew Broderickiem. Dziś ikona mody i gwiazda "Seksu w wielkim mieście" wygląda tak:

A jak wyglądała?

Czytaj dalej >>>Właśnie tak:

Czytaj dalej >>>Christina Aguilera zrobiła karierę, zanim powiększyła sobie piersi, więc wychodzi na to, że do chirurga trafiła z chęci bycia jeszcze piękniejszą. Dziś jej klatka piersiowa jej obiektem komentarzy, a nawet kpin, bo chirurg raczej się nie popisał.

A było tak pięknie...

Czytaj dalej >>>Subtelna uroda piosenkarki i jej aksamitny głos współgrały z dziewczęcym i świeżym wyglądem.

Czytaj dalej >>>Fergie, seksowna podpora zespołu Black Eyed Peas, zakochała się, a wiadomo, że zakochana kobieta dla swojego mężczyzny zrobi wszystko, nawet to:

Czytaj dalej >>>Wcześniej klatka wokalistki miała zupełnie normalne rozmiary, dopasowane do postury gwiazdy.

Czytaj dalej >>>Wielkiej rewolucji, kładąc się na stół operacyjny, dokonała Doda - powiększyła piersi o dobrych kilka rozmiarów. Dziś obnosi taki rozmiar...

Czytaj dalej >>>...a występując w reality show "Bar", wyglądała tak:

Czytaj dalej >>>Mandaryna, w przeciwieństwie do Dody, otwarcie przyznała się, że zoperowała piersi. Opowiedziała o bólu, który towarzyszył jej po zabiegu, a także zaznaczyła, że zamierza świecić teraz swoimi walorami, skoro tyle za nie zapłaciła.

Czytaj dalej >>>Anna Faris znana między innymi z filmu "Straszny film 4" także uległa modzie na "mieć czym oddychać". Z takiej opcji...

Czytaj dalej >>>... przeszła do takiej. Choć nie pokusiła się o wielką różnicę, jej piersi już nie wyglądają tak fajnie jak kiedyś....

Czytaj dalej >>>Także boska Catherine Zeta-Jones zdecydowała się na poprawienie wyglądu swoich piersi. Do niedawna miała zgrabny, niewielki biust.

Czytaj dalej >>>Zamieniła go na okazałe piersi, które przykuwają uwagę. My jednak wolimy ją w starej wersji, bo nowa ma dziwne tendencje do zerkania na boki...