Czarnoskóra wokalistka i jej małżonek zarobili w rok 127 milionów dolarów. To daje kwotę około 10,5 miliona miesięcznie, czyli dziennie na konta małżonków wpływało 352 777 dolarów. Na godzinę zatem zarabiali 14 700 dolarów, czyli prawie 45 tys. zł. Uff...

Reklama

Zaraz za Beyonce Knowles i jej mężem plasują się gwiazda serialu "Ally McBeal" Calista Flockhart i Harrison Ford. Majątek pary powiększył się o 70 milionów dolarów. Biorąc pod uwagę, że Calista ostatnio nie spełnia się zawodowo, całą sumę zarobił Indiana Jones i Han Solo w jednym.

Pewnym zaskoczeniem jest dopiero trzecia pozycja Angeliny Jolie i Brada Pitta. Para sporo pracowała w mijającym roku, powinna też sporo zarobić, a w porównaniu do Beyonce i Jaya ich przychody są wręcz skromne - wynoszą "jedynie" 55 milionów dolarów. Jednocześnie warto zaznaczyć, że w roku 2008 byli na 5. miejscu, czyli mimo wszystko poprawiło im się.

Miejsce czwarte należy do państwa Smith. Will i Jada wzbogacili się o kwotę prawie 49 milionów dolarów.

Czytaj dalej >>>Niewiele mniej w minionym roku zarobili Victoria i David Beckham - 45,5 miliona dolarów. Jak widać, odzieżowy biznes byłej Spicetki - celebrytka próbuje swoich sił jako projektantka mody - przynosi całkiem niezłe dochody, co w połączeniu z zarobkami piłkarza dało bajońską sumę.

W zestawieniu znalazła się także para lesbijska, czyli aktorka Portia de Rossi i jej ukochana dziennikarka Ellen Degeneres. Panie są w tym roku bogatsze o ponad 37 milionów dolarów.

Na miejscu siódmym mamy remis: Tom Hanks i Rita Wilson zarobili tyle samo co Jim Carrey i Jenny McCarthy, czyli po niemal 36 milionów dolarów. Dość nisko znaleźli się Tom Cruise i Katie Holmes z wynikiem "zaledwie" 34 milionów. Ranking zamykają aktorka Gwyneth Paltrow i wokalista zespołu Coldplay Chris Martin z sumą 32,5 miliona dolarów.

Jak na tym tle kształtują się wasze zarobki?