Filip Bobek

Reklama

Znany z serialu "BrzydUla" aktor olśnił Polki urodą i głębią spojrzenia. Mijający właśnie rok okazał się dla niego pełen sukcesów, naszym zdaniem nie musi bać się bezrobocia.

Czytaj dalej >>>Maciej Zakościelny

Reklama

Jeszcze do niedawna był tylko "polskim Bradem Pittem", jednak błękitnooki przystojniak pokazał, że ładna buzia to tylko ułamek tego, co ma do zaoferowania. Wyjął z szuflady skrzypce i zagrał, a wtedy okazało się, że aktor jest wspaniałym, utalentowanym skrzypkiem. Czy jest coś romantyczniejszego?

Czytaj dalej >>>Maciej Stuhr

Jest wyznacznikiem pewnej wyższej jakości: wspaniały aktor, oddany mąż i ojciec, a do tego dobry człowiek - właśnie oddał szpik kostny chorej dziewczynce. Nie zatańczył z gwiazdami ani na lodzie, nie zaśpiewał w Polsacie, a mimo to popularności mu nie brakuje i szaleją za nim tłumy.

Reklama

Czytaj dalej >>>Borys Szyc

Prawdziwy niegrzeczny chłopiec. Ta nadąsana mina wprawiła w stan ekstazy niejedną kobietę, a zawadiackie błyski w oczach zjednały niejednego reżysera. Borys umie czerpać z życia pełnymi garściami, jednak ma też zasady. Zasadą numer jeden, niepodważalną i najważniejszą, jest czas dla córeczki Soni. Gwiazdor jest w niej wprost zakochany.

Czytaj dalej >>>Sebastian Karpiel-Bułecka

Przystojny góral zdobył serce Kayah, ale obecnie pozostaje jak najbardziej do wzięcia. Męski do granic wytrzymałości nawet w spódnicy (takim niby kilcie…), a do tego piekielnie utalentowany: śpiewa, tańczy, gra na instrumentach.

Czytaj dalej >>>Adam "Nergal" Darski

Do niedawna był znany w wąskim kręgu zagorzałych fanów muzyki deathmetalowej, jednak za sprawą gorącego romansu-mezaliansu z Dodą trafił na czołówki gazet. Jak na chłodnego profesjonalistę przystało, z odmienną od dotychczasowej sławą radzi sobie świetnie. Jego spokój wobec oskarżeń o naganne zbratanie się z różową królową i jej stylem życia prawdopodobnie niebawem zamknie usta wszystkim przeciwnikom tego związku - Nergal zamierza poprosić Dodę o rękę jeszcze w tym roku.

Czytaj dalej >>>Mateusz Damięcki

Odbył prawdziwą męską podróż w głąb Syberii i automatycznie stał się bardzo twardy. Zdał szczegółową relację z tego, co się robi na takim męskim wypadzie i prawdopodobnie zachęcił niejednego do podobnego przedsięwzięcia. Przystojny, więc na mistera nadaje się idealnie.

Czytaj dalej >>>Radosław Majdan

"Taniec z gwiazdami" nieco mu pomógł w utrzymaniu się na świeczniku po rozwodzie z królową Dodą. I pozwolił piłkarzowi udowodnić, że jest z niego naprawdę fajny facet. Dzięki popularności, którą zapewnia program, mógł odnieść się do złośliwości, które z prędkością karabinu produkowała na łamach brukowców jego była żona. I co? I nic. Zachował się jak dżentelmen i zmilczał.

Czytaj dalej >>>Tomasz Kammel

Nominowany za niezmąconą pogodę ducha w obliczu trudnych sytuacji. Zawsze uśmiechnięty i nienagannie ubrany, choć raczej mu nie zazdrościmy - ma prawdziwe kłopoty i zszarganą reputację. Cenimy w nim także to, że nie poddaje się modzie na spotykanie się z patykowatą blondyną, tylko jest wierny swoim ideałom.

Czytaj dalej >>>Marcin Prokop

W "Mam talent" był jak bufor łagodzący ostre wypowiedzi jury, przypierał do muru samego Kubę Wojewódzkiego, wymuszał, by dokładnie uzasadnił ostrą krytykę. Jego żarty za kulisami były kiepskie, ale rozumiemy - taka konwencja - i wybaczamy.

Czytaj dalej >>>Rafał Maserak

To dla niego Małgorzata Foremniak straciła głowę, by ostatecznie rzucić go z hukiem. Teraz z przegranego i wykpionego w mediach kochanka znów stał się liderem - w końcu wraz z Anią Muchą wytańczył Kryształową Kulę w "TzG". Na pewno nie bez wpływu na ilość głosów jest niekwestionowany urok osobisty młodego tancerza.

Czytaj dalej >>>Tomasz Karolak

No cóż, Tomasz nie ma urody modela, ale matka natura obdarzyła go potrójną ilością wdzięku. Zawsze szczery, prostolinijny, umiejący być częścią show-biznesu, a jednocześnie mieć do niego dystans. Niektórzy powinni brać u niego lekcje.

Czytaj dalej >>>Kazimierz Marcinkiewicz

Były premier niedawno pokazał, że polityk też człowiek, i poślubił swoją młodszą o ponad dwie dekady kochankę Isabel. Ten postępek przekreślił jego dotychczasowe zasady - zagorzały katolik stawiający na pierwszym miejscu ojczyznę i rodzinę stał się czyimś kochankiem, cudzołożnikiem. Ściągnął sobie na głowę gromy, ale świadomie - po prostu wybrał miłość. No i początek roku zdecydowanie należał do niego - wszystkie tabloidy chciały mieć jego i jego dziewczynę na okładce, wszystkie miały. A za to nominacja się należy!

No to do dzieła: głosujcie!