Inne
Reklama

Wszystko zaczęło się w przedszkolu. Utalentowana kilkulatka uwielbiająca występy przed publicznością zaczęła występować z zespołem fasolki. To między innymi ona śpiewała znane nam wszystkim hity, na przykład "Mydło".

Tak wyglądała w teledysku do "Gdy leżę na plaży". Już wtedy widać było, że wyrośnie na bardzo atrakcyjną Joannę.

Czytaj dalej >>>Gdy nieco podrosła, a Fasolki przestały jej wystarczać, zajęła się między innymi prowadzeniem programów dla dzieci - to właśnie ona witała nas w niedzielne poranki. Grywała także w serialach i filmach. Przez kilka lat występowała gościnnie w "Klanie", a najbardziej znaną serialowa rolą Asi jest postać Marty Hoffer z ”Na Wspólnej”. W 2003 roku, gdy zaczynała przygodę z tym serialem, wyglądała tak:

Czytaj dalej >>>Potem przyszło "Nigdy w życiu", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie?" i inne polskie produkcje. Jednak dopiero 2006 rok był przełomowy. Wówczas Joasia stanęła do konkurencji o Kryształową Kulę. To wtedy właśnie pierwszy raz pokazała, że nie jest już mała słodką Asia, tylko drapieżną Joanną.

Czytaj dalej >>>Za TVN-owskim show przyszło zaproszenie do konkurencyjnego programu konkurencyjnej stacji „Jak oni śpiewają”. Tu gwiazdka mogła popisać się zdolnościami wokalnymi, jednak to, co najbardziej rzucało się w oczy, to jej fantastyczna figura.

Czytaj dalej >>>Nic dziwnego, że Joasia jest zbudowana niczym młoda driada - aktorka nie cierpi bezczynności i wolny czas spędza aktywnie głównie na rowerze. Bierze udział w trudnych rajdach górskich, należy do drużyny Vitesse Bergamont.

Reklama

Joasia bez trudu odeszła od wizerunku dziewczynki z programu „Pan Tik-Tak”, nie zrywając z nim, a uzupełniając o swoje nowe, dojrzalsze "ja".