Dziennik Gazeta Prawana logo

Mucha w reklamie środka na odchudzanie?

17 grudnia 2009, 14:56
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
W sieci pojawiły się reklamy tajemniczego środka na odchudzanie, w których posłużono się wizerunkiem Ani Muchy. Czy to kolejny sposób Ani na zarobek oprócz sędziowania w "You Can Dance"?

p

Tylko Koktajl24 zna odpowiedź na to pytanie.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj