Inne
Reklama

W nowym „Elle” wokalistka pokazała się od nowej strony. Do sesji zdjęciowej dla magazynu zrezygnowała z dziwacznych strojów i fryzur. Prezentuje się subtelnie i dziewczęco. Również jej wypowiedzi daleko odbiegają od tego, do czego nas przyzwyczaiła. Do tej pory bez zażenowania opowiadała o seksualnych ekscesach, autoerotyzmie i swojej przeszłości jako tancerki na rurze. Teraz zdradza pragnienia typowe dla większości młodych kobiet:

„Chcę mieć dzieci, żeby mój tata mógł przytulać swoje wnuki” - zwierza się 23-letnia gwiazda. „Chcę też mieć męża, który będzie mnie kochał i wspierał jak nikt inny” - dodaje.

Kto jednak myśli, że to totalna metamorfoza, jest w błędzie. GaGa dodaje bowiem, że te plany pragnie zrealizować za jakieś 8 - 10 lat, a teraz woli skupić się na pracy zawodowej. „W tej chwili w życiu nie zrezygnowałabym dla mężczyzny z mojej kariery” - zastrzega.

Także na razie możemy spodziewać się dawnej skandalizującej Lady GaGi. Na kochającą żonę i matkę Stephanie Germanottę trzeba jeszcze poczekać.