Inne
Reklama

Jako sympatyczny rudzielec z lokami niczym cherubinek zdobyła serca widzów polskiej telenoweli. Dla wielu fanek tasiemca była wzorem grzecznej dziewczynki.

Inne

Czytaj dalej >>>Już niedługo potem w Kai zaczęła rodzić się potrzeba błyśnięcia kobiecością.

Czytaj dalej >>>Umożliwił jej to debiut wokalny. Wielu widziało w niej tylko niezbyt dobrą aktorkę z serialu dla gospodyń domowych, jednak wykonywany przez nią utwór "Przyjaciel od zaraz" zdobył wiele nagród: im. Anny Jantar w konkursie Debiuty Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2001. Za wykonanie tej samej piosenki zdobyła Nagrodę Publiczności na Festiwalu Piosenki Zjednoczonej Europy - Zielona Góra 2001.

Czytaj dalej >>>Niestety, w 2005 roku nagrała osławiona już piosenkę "Mała Chinka", którą właściwie pogrzebała szanse na to, żeby można było ja poważnie traktować.

p

Czytaj dalej >>>Reklama

Rok przed tym, jak zaśpiewała z Funky Filonem, a także rok później Kaja rozebrała się dla magazynu "CKM". Pokazała na tyle dużo, żeby nawet najbardziej oporni zrozumieli, że nie jest już mała dziewczynką.

Czytaj dalej >>>Czytaj dalej >>>W 2006 roku kaja zahaczyła o "Taniec z gwiazdami" - w końcu udział w tym show niejednej gwieździe otworzył drzwi do kariery. W przypadku Oli Lubicz jednak wirowanie na parkiecie nie przyniosło ani nowych propozycji, ani zmiany wizerunku.

Czytaj dalej >>>Chwilę milczała, by w sierpniu 2009 na koncercie "Jedynka, gwiazdy i ty" zaśpiewała "Życie jest nowelą" i "Tyle samo prawd, ile kłamstw" w duecie z Izabelą Trojanowską.

Czytaj dalej >>>Wszystko to jednak nieszczególnie pomaga jej wyzwolić się z wizerunku Oli Lubicz. Czy Kaja kiedykolwiek uniezależni się od "Klanu"? czy będzie żeńską wersją Ryśka?