Inne
Reklama

Jim Stevens prawdopodobnie nie zechce łatwo sprzedać swojego vana. Powodem jest tajemnicze pojawianie się wizerunku Jezusa Chrystusa na szybkie. Jak podkreśla mieszkaniec Jonesborough, od 2 listopada twarz pojawia się i znika w dość regularnych odstępach czasu.

Inne

Czytaj dalej >>>30 września 2008 roku na oknie Mercy Medical Center w Springfield pojawił się tajemniczy kształt. Setki przybyłych na miejsce wiernych dopatrzyło się w nim sylwetki Matki Boskiej.

Inne

Czytaj dalej >>>Rok 2005 obfitował w rozmaite objawienia. Pewien Australijczyk wypatrzył twarz Syna Bożego na dnie patelni. Oblicze pojawiło się po tym, jak niewprawnemu kucharzowi przypalił się sos cytrynowo-musztardowy.

Inne

Czytaj dalej >>>Czas na akcent polski. Pewnej mieszkance Toledo trafiło się święte jedzenie - w 2005 roku przygotowywała polski przysmak na posiłek wielkanocny. Na jednym z pierogów objawił jej się nagle Syn Boży.

Inne

Czytaj dalej >>>W jednym z podziemnych przejść w Chicago w 2005 roku gromadziły sie tłumy wiernych - a to za sprawą pojawienia się na ścianie plamy do złudzenia przypominającej sylwetkę Maryi.

Więcej na ten temat znajdziecie na aol.com.