• ~BONIFACY
    (2012-04-21 14:09)
    TEN KTO PISZE O UBECKIM TVNIE TO NAPEWNO OGLĄDA TELEWIZJĘ TRWAM J SŁUCHA TYLKO RADIO MARYJA ZARAZ TO MOŻNA SIĘ DOMYŚLEĆ KTO TO PISZE NIECH TEN WIERNY PANU RYDZYKOWI NIE OGLĄDA TVNU
  • ~nerpa@vp.pl
    (2012-04-17 05:54)
    A co mnie obchodzą cudze pieniądze? !!!
    Coprawda swoich nie mam za dużo, ale ja pracowałem w branży gdzie się nie zarabia. A w ogóle - co ta za informacja ? - grzecznie pytam.
  • ~ccc
    (2012-04-16 08:49)
    może ktoś wie ile kasy zgarnia Balcerowicz ???
  • ~alek
    (2012-04-16 08:35)
    I wszystko jasne skąd się biorą problemy finansowe w mediach publicznych jak takim miernotom jak Kuba Wojewódzki bierze taką kasę.Jak tych spraw finansowych nie uregulują władze t.z. mediów publicznych w najbliższym czasie toi ja przestanę płacić abonament.
  • ~SCYZORYK SIE SAM W KIESZENI OTWIERA
    (2012-04-19 20:25)
    I POMYSLEC ZE TEN ********** WYCIAGA TYLE SZAMBA Z KANALU W KTORYM SIEDZI. A BOLEK TYLKO 4 KAWALKI NA MIESIAC WYCIAGA I KAZAKA SIE DANCE NAUCZYC PISAC I CZYTAC ZEBY KSIAZKI PISALA, KTORE ON W WC UZYWA. BO NIE PISATY I NIE CZYTATY.
  • ~kraul
    (2012-04-17 21:04)
    powinni wszyscy wypiąć dupy na telewizory ,pośpiewali by sobie do lustra i skończyły by się ich zarobki
  • ~zdzichu
    (2012-04-17 20:59)
    A ten idiota Wojewódzki to powinien siedzieć razem z gorylami w klatce
  • ~Maga
    (2012-04-17 18:24)
    Przecież tu nie ma żadnego pracownika telewizji publicznej.To ludzie TVN telewizji prywatnej i niezależni producenci którzy pracują na umowy co sie czepiacie prezenterów publicznej którzy obecnie zarabiają grosze.
    A jak ktoś chce tyle zarabiać to niech zawalczy o oglądalność.Jakoś was nie denerwują zarobki amerykańskich celebrytów.
  • ~Refleksja
    (2012-04-17 00:05)
    NIE MA CO ! TRZEBA PŁACIĆ ABONAMENT ! ŻEBY IM NIE OBCIELI ,TYCH MARNYCH WYPŁAT ! A MOŻE ONI JEDZĄ I MIESZKAJĄ NA KSIĘŻYCU ? TO TE PRZEJAZDY ICH KOSZTUJĄ ! I MAŁO CO IM BIEDACZYNOM ZOSTAJE ! ... NORMALNIE KOSMOS ! PO POwsku ! A Tusk każe nam zaciskać pasa ! A mnie się zaciskają pięści !
  • ~mietek kolejarz
    (2012-04-16 21:25)
    Aja mam po 40 latach pracy na kolei 1136zł EMERYTURY--no i gitara jak mówi ferdek Kiepski .