• ~HENRYK PIOTRAK
    2012-04-12 15:55
    KIEDY TEN IDIOTA PRZESTANIE PRZEĆ NA SZKŁO, TOŻ TO OSIŁEK I BARAN. OBNOSI SIĘ Z TYM ZE PODAROWAŁ SWOJEJ CORCE NERKĘ, A KTO Z RODZICOW BY TEGO NIE ZROBIŁ ŻEBY RATOWAĆ SWEGO POTOMKA. PRZESTAŃCIE POKAZYWAĆ TEGO PAJACA BO ON ŻADNYCH WARTOŚCI ESTETYCZNYCH NIE WNOSI. WON Z TAKIMI CELEBRYTAMI. WSTYD I ABSMAK PANIE SALETA, KOGO OBCHODZI Z KIM SYPIASZ, ANI PRZYSTOJNY ANI MĄDRY BYLE COKOLWIEK O NIM PISALI. NA BIAŁORUŚ Z NIM.
  • ~sum
    2013-01-26 17:59
    co wy w nim widzicie gamon do bicia
  • ~stary
    2013-03-04 07:04
    Przemysław , gratuluję : gustu, "kopyta" i charakteru. Panie są urocze.
  • ~Andra
    2013-12-01 23:14
    Film musze przyznac ze wzruszajacy. Jednak pokazujący niedostatki w inteligencji Salety. Już nawet nie mowie o wyborach jakich dokonywał w zyciu. Moim zdaniem jesli stawiasz w zyciu na sukces zawodowy to nie zawiazuj rodziny. Nie rób kariery kosztem bliskich. Rodzina to odpowiedzialnosc i koniecznosc poswiecen ( z obu stron). Film obazuje madrosc jak i bezrandosc pierwszej zony. A moim gustem pierwsza zona była najlepszym wyborem z tych co dotycczas miał
  • ~Adrianna
    2013-03-04 23:19
    Nie rozumiem dlaczego robić z Salety bohatera, dlatego że oddasł córce swoja nerkę? Ludzie w głowach się wam poprzewracało? JaCY TO debile piszą
  • ~dojrzały
    2013-02-24 13:08
    Obydwaj z Gołotą po jednakowych pieniądzach. Puste łby, zdolne tylko do walki. Poza tym tatuaż i pourazowy debilizm. Kto jak kto, ale co to za wyczyn oddać własnej córce nerkę żeby sie potem wszem i wokół chwalić? To media kreują takie zachowania, takistyl myślenia i postepowania. Róbta co chceta - taki styl przyswieca i starym i młodym. Tym starym jak Saleta gwiazda zgaśnie i nie bedzie już mediów, nie będzie kolejnej Ewy, a bedzie pustka, żal i samotność. Czy o takie szczęście walczy Saleta?
  • ~iluzoria
    2012-04-15 15:54
    TOŻ TO ANI BOXER ANI CELEBRYTA...
    WYPROMOWAŁ SIĘ W MEDIACH, I TYLKO JAKO SWOISTA "KUKŁA TEATRALNA"
  • ~dfghr
    2013-02-28 09:31
    do ~srodzak : nie wiem czy można to rozważać w takich kategoriach gdy w grę wchodzi własne dziecko ???
  • ~srodzak
    2013-02-27 17:13
    Jestem po operacji i długo się zastanawiałem nad tym czy się poddać operacji, po prostu się bałem. Jeżeli sytuacja zmusza człowieka do podjęcia decyzji o oddaniu swojego organu jest to wielka odwaga.
  • ~Andy
    2012-04-29 09:19
    Kochał? NIE! Skoro poszedł do następnej Ewy to znaczy, że poprzedniej nie kochał! Jeżeli się kocha to do śmierci !!!