• ~Andy
    2012-04-29 09:19
    Kochał? NIE! Skoro poszedł do następnej Ewy to znaczy, że poprzedniej nie kochał! Jeżeli się kocha to do śmierci !!!
  • ~fanka salety
    2012-05-04 00:12
    Saleta jest fajny to chyba najman jest glupi
  • ~iluzoria
    2012-04-15 15:54
    TOŻ TO ANI BOXER ANI CELEBRYTA...
    WYPROMOWAŁ SIĘ W MEDIACH, I TYLKO JAKO SWOISTA "KUKŁA TEATRALNA"
  • ~HENRYK PIOTRAK
    2012-04-12 15:55
    KIEDY TEN IDIOTA PRZESTANIE PRZEĆ NA SZKŁO, TOŻ TO OSIŁEK I BARAN. OBNOSI SIĘ Z TYM ZE PODAROWAŁ SWOJEJ CORCE NERKĘ, A KTO Z RODZICOW BY TEGO NIE ZROBIŁ ŻEBY RATOWAĆ SWEGO POTOMKA. PRZESTAŃCIE POKAZYWAĆ TEGO PAJACA BO ON ŻADNYCH WARTOŚCI ESTETYCZNYCH NIE WNOSI. WON Z TAKIMI CELEBRYTAMI. WSTYD I ABSMAK PANIE SALETA, KOGO OBCHODZI Z KIM SYPIASZ, ANI PRZYSTOJNY ANI MĄDRY BYLE COKOLWIEK O NIM PISALI. NA BIAŁORUŚ Z NIM.
  • ~Nieparch
    2012-04-10 15:02
    Saleta...a ten tatuowany idiota, udawal Bydloszewskiego czy Niesiola.
  • ~J 23
    2012-04-11 13:38
    @...nieparch...gdybyś się podpisał parch to by do ciebie pasowało.Takiego buraka dawno nie widziałem.
  • ~ble
    2012-06-24 10:56
    ale przechodzony ...
  • ~Alicja W
    2012-12-05 23:49
    podobają mi sie słowa ~HENRYK PIOTRAK ma racje. po za tym są dużo bardziej tragiczniejsze sytuacje takie jak gdy np nadąży są pobrane od dawcy zmarłego. Tam jedna strona rodziny się cieszy ale druga płacze z rozpaczy. dziewczyna miała wielkie szczęście, Ja dostałam od dziewczyny która zmarła w wieku 12 lat dla czego tego nie powiedzieli nie chodzi mi o mnie ale o tą dzewczynke jedno życie uratowało kilka
  • ~stary
    2013-03-04 07:04
    Przemysław , gratuluję : gustu, "kopyta" i charakteru. Panie są urocze.
  • ~Adrianna
    2013-03-04 23:19
    Nie rozumiem dlaczego robić z Salety bohatera, dlatego że oddasł córce swoja nerkę? Ludzie w głowach się wam poprzewracało? JaCY TO debile piszą