• ~wadera
    (2012-03-26 14:28)
    To jest po prostu żałosne jak starzy ludzie nie potrafią pogodzić się ze starością. Katarzyna Łaniewska potrafi pięknie klasycznie się ubrać i wygląda super, a reszta jak w jakimś groteskowym horrorze o wampirach.
  • ~ZORRO5
    (2012-03-30 14:41)
    DLACZEGO PANI NA FOTCE 1 JEST NIEUMALOWANA ?
  • ~danka
    (2012-03-26 14:11)
    No na miano największej polskiej aktorki i twórcy zasługuje niejaka Kidawa Błońska bo najlepsza w kabarecie zwanym Sejmem ,że o niejakiej peło nie wspomnę
  • ~Jerzy
    (2012-03-26 14:30)
    Dobrze byłoby, aby częsć komentatorów zastanowiła się nad sobą. Kiedys także będziecie w takim wieku, z tą różnicą, iż w waszym wypadku młodosć i uroda tak samo przeminą, natomiast głupota pozostanie ...
  • ~Cynik
    (2012-03-26 16:37)
    Krystyna Mazurówna i Jerzy Gruza wystąpili w roli zombie
  • ~s
    (2012-03-26 16:57)
    rozgonić tę pseudo bandycką intelgencje nie mającą nic wspólnego z Polskością sami kapusie i donosiciele dzeci mordujących Polakw po wojnie
  • ~lol
    (2012-03-26 23:48)
    Boże... Co to za wąpierz ta Mazurówna? To ona grała w "Wilczycy"?

    I ile ona ma lat? Mazurówna to młoda córka Mazura. Czy ona sie tym nazwiskiem chce odmłodzić? Bo z wyglądu to raczej mumie przypomina...
  • ~Ewa P.
    (2012-03-28 17:27)
    Kdawa-Błońska to kobieta z klasą.

    A większość komentarzy powyżej - żenada i dno.

    Ci aktorzy i reżyserzy, z których szydzą bezmyślnie pożal sie Boźe, "komentatorzy", to prawdziwi dyplomowani artyści z ogromnym, wspaniałym dorobkiem twórczym.
    A nie pustogłowe manekiny z seriali czy prognoz pogody.

    Starość natomiast nie minie nikogo, więc radzę - trochę pokory i wyobraźni, bo nie wiadomo, jak Wy się zestarzejecie i co będziecie wtedy sobą reprezentować.
  • ~10 minut.
    (2012-03-30 11:51)
    Krystyna Mazurówna upiór w teatrze. a kysz maro nocna!!!
  • ~widz
    (2012-04-02 19:58)
    to jest totalna kpina i ta cyrkowiec mazurówna pajacyk na sznkurku.