• ~modelaronio
    (2012-02-10 18:56)
    To żenujące Krupe pokazywać jako gwiazdę !!!żarty jakieś tym bardziej że ma tyle nie pochlebnych komentarzy że rece opadają dziewczynka z gazet erotycznych !!!promowana na niby modelkę :))))))))))))))))))
  • ~szpenio od chirurgii
    (2012-05-08 21:26)
    Ta pani nadźgała się silikonem - twarz terminatora na razie.. Potem los Duquesy Alby..
  • ~OlaW.
    (2013-02-26 10:53)
    W Polsce mamy dużo talentów aktorskich, ale dużo też aktorów bez prawdziwego talentu. Tomek Kot jest dla mnie aktorem pierwszej kategorii. Dopasowuje się do różnych ról, a o to przecież chodzi.
  • ~Jestem 40-latkiem
    (2012-05-08 21:42)
    Co do syna Pana Jerzego - niech ktoś włoży tyle pracy w to robi co ten człowiek wkłada w swoje role.. Inna osobowość niż ojciec, ale już OSOBOWOŚĆ. Na plecach ojca?? Wstydu mu nie przynosi jak pewna Agata swojemu.. Możemy żałować, że Pan Jerzy nie ma więcej takich chłopaków.
  • ~v12
    (2012-02-17 10:56)
    ...bo Maciej Stuhr nigdy nie robił kariery na plecach ojca, to niezwykle utalentowany człowiek, jego ojciec to mistrz, Kot to sympatyczny aktor, Anna Maria taka łagodna, nie pcha się na afisz, Maryla kontrowersyjna, jednak ma swój udział na polskiej scenie niepodważalny, Małgosia Socha przepiękna, inteligentna, uwielbiam ją, no i na koniec Krupa - nie wiem skąd opinia, że jest lubiana, jak tylko pojawia się w mediach, od razu za nią pojawiają się prześmiewcy...;)
  • ~Jak
    (2015-10-20 09:23)
    Bo w tych przypadkach krytykujący tych ludzi byłby oskarżony o antysemityzm.
  • ~Zenada
    (2012-02-13 14:25)
    Dajcie spokoj z ta 'gwiazda'!
  • ~Heniek Stelwaga
    (2012-05-08 21:51)
    AMJ praktycznie się nie liczy. Jak Maria Koterbska. Stąd nietykalność. Mnie też nie krytykują w mediach, bo nikt mnie tam nie zna.
  • ~dr Piotr
    (2012-05-08 21:31)
    Komentować można ludzi, którzy choć czasem schodzą poniżej naszego poziomu. Panu Stuhrowi mało kto do pięt dorasta, ergo brak negatywnych opinii. Ja też się kłaniam uniżenie, choć i bez tego sięgam Panu Jerzemu zaledwie do zelówki.
  • ~meteoryt
    (2012-02-10 23:25)
    Tomasz Kot i jopek gwiazdami, koń by się uśmiał