• ~Jegor
    (2012-02-07 14:22)
    Ale kto jest głupszy ten co robi czy ten co za nim idzie?
  • ~Jegor
    (2012-02-07 14:33)
    Kto głupszy ten co robi czy ten co za nim idzie???
  • ~Jenny
    (2012-02-07 14:54)
    Znów dziennikarze błyszczą! Tylko co to za temat! To co wy piszecie zasługuje na Oskara głupoty!
  • ~OSSA
    (2012-02-07 15:05)
    Nie każda miałaby odwagę na takie stwierdzenie. Mając JEJ urodę nie musi zaraz mieć IQ > 150. Wystarczy, że ma powyżej tej cyfry, z odpowiednią ilością zer, MAJĄTEK .Nadmiar inteligencji by Jej tylko przeszkadzał w rozmowach z mniej zaradnymi od siebie.
  • ~EWA KOBY
    (2012-02-07 16:34)
    TA PANI TO MANIPULACYJNE OSZUSTWO TEGO SWIATA ZAROWNO Z URODY JAK NAJGORSZYCH HOTELI NA SWIECIE KUPUJE REKLAMOWO W TV I MAMAONA BIEDNYCH ABOMENTANOWCOW SIE KRECI MAJA PARE HOTELI EXTRA RESZTA TO SZROT PLACISZ ZA GLOBAL OSZUSTWO
  • ~ja
    (2012-02-07 20:00)
    Uśmiałam sie xD
  • ~uroda
    (2012-02-07 20:09)
    OSSA ona nie ma urody tylko pieniądze tak jak te czarne tenisistki,a dziennikarze twierdzą że są piękne
  • ~Antoni
    (2012-02-08 10:00)
    To bardzo filozoficzne i fajne podejście - Kubuś Puchatek byłby dumny. A tymczasem miliony płyną - ja też tak chcę z moimi trzema fakultetami nauk ścisłych uczelni państwowych studiów dziennych.
  • ~Rama
    (2012-02-09 08:59)
    To media kreują te karykatury na gwiazdy a to przecież zwykłe pustaki.Media lubią pisać i reklamowac kretynków mających wory pieniędzy któtych nie zarobiły.
  • ~felek
    (2012-02-13 21:55)
    Większość z nich ma tak rozbrajająco głupie ryjki, że aż litość bierze. Ale można im tylko zazdrościć: pieniądze chronią ich przed problemami tego świata, których i tak nie pojęliby swymi móżdżkami.
    I żyją se w szczęściu i pogodzie ducha.