• ~chlopZjajami
    (2011-11-13 11:09)
    Kto ma jaja drze Koran!
  • ~puchacz kokoszyce
    (2011-11-11 13:25)
    Nergal to typ damskiego boksera. Chrześcijaństwo to zbyt tolerancyjna religia , zbyt pobłażliwa... niech taki Nergal spróbuje podrzeć publicznie Koran jeśli jest taki odważny.
    ZATEM PYTANIE ILE DNI ŻYŁBY NERGAL PO TAKIM WYCZYNIE.
  • ~kingA i spolka!!!
    (2011-11-11 13:20)
    BRAWO 'Gosc'

    TRAFNY WPIS - NIC DODAC,,,N IC UJAC!!
  • ~Riy
    (2011-11-12 15:05)
    I Doda i Nergal to typowe prymiitywne, wulgarne chamstwo. Stajenni przed wojną zachowywali się znacznie kulturalniej. Wulgarny język, maniery jak u pijaczków pod budką z piwem w czasach PRL. Tak wygląda lumpensalon III RP
  • ~Manifest ŚWIŃSKEGO RYJA
    (2011-11-11 14:04)
    Szacowne Obywatelstwo i TokeCHAMY -- TYLKO jedno przykazanie daje Wam; RÓBTA co CHCETA - bo z niego WIELKI CHAOS i KRYZYS rozleje sie PO ZIEMI, tej ZIEMI. Dał nam pzryklad Nergal jak zwyciężac mamy -- 10 konwencji mojżeszowych to ŁAMANIE PRAW CZŁOWIEKA to nakładanie kagańca na ŚWIŃSKIE RYJE -- a taki RYJ przy korycie to jak PENIS w dubeltowym condonie
  • ~Pinkie
    (2012-06-27 20:09)
    Teee... Neeergal! Podrzyj Koran albo lepiej Torę. Będziemy mieć palanta z głowy.
  • ~100% profesjonalizmu
    (2011-11-13 16:21)
    "Nergal co chwila naraża się kościołowi KATOLICKIEMU: jego najgłośniejszym wyczynem było podarcie Biblii". Drugi przykład braku profesjonalizmu w tak króciótkim tekście komentarza. Rozumiem z tego, że przez podarcie Biblii można się narazić tylko katolikom, bo protestanci i prawosławni nic sobie z tego nie robią i sami nawet czętsto do tego zachęcają? Panie "redaktor" zasada podstawowa jest taka, że jak się na czymś nie znam, nie rozumiem, nie orientuję w temacie to nie zabieram głosu. Niestety tematyka za trudna. Powtarzam raz jeszcze skoncentrować się na gazetce szkolnej w gimnazjum a potem myśleć o prawdziwym pisaniu.
  • ~100% pofesjonalizmu
    (2011-11-13 16:09)
    "Nie wszystkim się to podobało..." ???!!! W tym miejscu autor albo chciał przedstawić swoje zdanie i zdziwienie, że nie wszyscy podzielają jego poglądy, albo strzelił takiego byka stylistycznego,że nie powinien pisać nawet w gazetce szkolnej w gimnazjum.
  • ~obojętny
    (2011-11-13 11:32)
    Chamstwo, i prymitywny narcyzm, a nie artyzm! i sztuka! Żadna gwiazda, a jedynie rozbestwiony maniak!
  • ~quiz
    (2011-11-13 10:25)
    A od kiedy to śmieci nazywa się gwiazdami?