• ~agama pierwsza
    (2011-07-14 06:13)
    Jak są szęśliwi to się od nich odczepcie Dziennik coraz częściej zachowuje się jak najgorszy tabloid. Ohyda.
  • ~jtr
    (2011-07-17 02:41)
    Kiersznowski ma buźkę Frankensteina, ale na miłość nie ma siły ;-)
  • ~bb
    (2011-07-24 23:28)
    Tak najlepsze w tym wszystkim to porzucone "stare żony" mam nadzieje że wszystkie te stare... zostaną na stare lata sami
  • ~a;0
    (2011-07-23 19:59)
    szok tyle lat roznicy
  • ~Motek
    (2011-07-20 10:14)
    Rzeczywiście duża różnica wieku, ale ich wybór ich prawo i należy to uszanować a nie włazić z butami do cudzego życia, decyzji. To jest legalne, zgodne z zasadami moralnymi, prawem więc dlaczego sprawia problem to niektórym komentującym?.
    Analizując motywy zawierania druzgocącej większości małżeństw to czynnik kasy, a co za tym idzie wygodniejszego-dostatniejszego życia jest ważnym elementem decyzyjnym większości pań panów również małżeństw-par w młodziutkim wieku. Nie każdy do tego się przyznaje, ale to bardzo ważne kryterium.
  • ~marco-Nie próbuj zrozumieć kobiety
    (2011-07-23 11:18)
    ~irenka
    watpie czy komus moze sie podobac partner w wieku rodzicow lub dziadkow!!! to obsceniczne i oblesne ale ci co wybieraja staruchow robia to dla kasy to jasne!!!oby sie nie przeliczyli hehe
    ---
    Szczerze mówiąc nie wiem jak to działa u kobiet ale mam koleżanki, które są z dużo starszymi partnerami nie dla kasy bo te chłopy kasy nie posiadają i twierdzą, że są szczęśliwe. Nawet dwie z nich stanowczo mnie przekonywał,y, że nie miałyby nic przeciwko aby ich córki w przeszłości ( jedna jest nastolatką, druga już prawie) znalazły sobie mężów 20 a nawet 25 lat starszych. Zrozumieć kobietę, nawet nie warto próbować.
  • ~Maya
    (2011-07-21 04:01)
    Niektore pary wygladaja nawet przyjemnie,jesli nie ma az tak ogromnej roznicy wieku,ainni?!!! to typowa nekrofilia!!! jak mozna isc do lozka z ojcem albo dziadkiem?!!! Niestety---dla pieniadza wszystko mozna!!! Zamknac oczy i liczyc do stu a potem "kasowac " pieniadze,bo prostytucja jest rowniez w malzenstwie i innych ukladach!!!OBRZYDLIWE!!!
  • ~gość
    (2011-07-21 08:51)
    Miał sobie starą wziąć?
  • ~Bronek z budy
    (2011-07-22 11:54)
    Jo mom 34 a mojo 64 no i co w posogu dostołem 7 morgów troche gotowizny o bydlętach nie wspominając i co gołodupce zazdrość w wos zbiro he he he.
  • ~TadF
    (2011-07-22 19:11)
    U Lapickich roznica wieku sie zaciera. Ona wyglada juz na ponad 60...