• ~Szyba
    (2011-07-06 19:06)
    Wszelkie ozdoby ciała które są nieodwracalne no może poza kolczykami w uchu są skrajnym idiotyzmem !
  • ~re Marcus
    (2011-07-18 10:11)
    ~Marcus2011-07-06 20:31
    Jesteście strasznie zaściankowi i tylko krytyka i krytyka aż żal... : (

    Lepiej się przyznaj popełniłeś ten błąd i teraz ci żal. Zamiast powoływać się na zaściankowość, to lepiej ostrzeż młodzież przed nieodwracalnymi skutkami głupoty.
  • ~Picasso też robił tatuaże
    (2011-07-06 07:15)
    Każda moda wychodzi kiedyś z użytku, a tatuaż niestety zostaje do śmierci. Czasem warto, bo na przykład Picasso też robił tatuaże i można było zarobić sporo sprzedając skórę za życia, ale takie talenty nie zdarzają się co dzień.
  • ~mm
    (2012-01-23 09:31)
    na swoim miejscu
  • ~re DinX
    (2011-08-16 12:35)
    ~DinX2011-07-26 11:23
    Dlaczego Doda ma wytatuowane na przedramieniu po hebrajsku zdanie "Waliłem Tupaka!"???


    Bo jako przysłowiowa blondynka zauważyła, że ładnie wygląda, ale nie wiedziała co to znaczy. Ja też nie wiem.
  • ~DinX
    (2011-07-26 11:23)
    Dlaczego Doda ma wytatuowane na przedramieniu po hebrajsku zdanie "Waliłem Tupaka!"???
  • ~re tattoo
    (2011-07-18 10:30)
    ~tattoo2011-07-05 23:07
    Widze ze same buraki sie wypowiadaja. Tatuowanie ciała jest znane od wielu setek lat i dla kazdego znaczy cos szczegolnego, i jak sie nie znacie i nie macie pojecia o czym piszecie to morda w kubeł. A że gwiazdeczki dziarają co popadnie to ich problem.


    Zabijanie też jest z od dawna znane, ale prawda jest taka, iż to co od dawna jest znane nie musi być dobre. Tatuowanie było i jest znane u ludów prymitywnych, do cywilizowanej Europy modę na tatuowanie przywieźli marynarze, chociaż Celtowie też ją znali. Celtów nie można nazwać ludem cywilizowanym w rozumieniu obecnym, ponadto tam to tatuaż miał chyba znaczenie mistyczne. Żaden szanujący się marynarz nie wytatuuje sobie symboli satanistycznych, albo demonicznych na skórze, bo prawdziwi marynarze są przesądni i szanują innych.
  • ~Marcus
    (2011-07-06 20:31)
    To jest typowa cecha Polaków, krytyka w stosunku do wszystkich i do wszystkiego. Oceniacie ludzi na podstawie wyglądu a nie wnętrza...
    Ładny artystyczny tatuaż może się podobać niektórym a niektórym nie ale to nie jest powód żeby mieszać z błotem ludzi którzy je mają. Jesteście strasznie zaściankowi i tylko krytyka i krytyka aż żal... : (
  • ~Na wschodzie moda trwa dłużej