• ~Kazik
    2011-06-29 21:09
    jak kosciol mordowal 1000 lat niewinnych ludzi za to ze niechcieli wierzyc wczary mary czy nawet zeby sie wzbogacic, to bylo OK a teraz maja jakies uczucia religijne ,na sraczke mnie bierze,
    jeszcze jak tego rydzyka widze to dzien mam prze...
  • ~Zerwikaptur
    2011-06-29 21:06
    ATEUSZY MULTUM - psioczą, plują, lulki palą, browarem zapijają i oskarżają, kogo się da i kto się nawinie, a Kościół katolicki i duchowieństwo, łącznie z katolami-moherami, no i PiS oczywiście.
    To w zasadzie neopoganie, co wierzą tylko w mamonę i w to co mają między nogami. Anty-moralne to osobniki, bez kultury i kindersztuby. Ot plotą to, co im na język ślina przyniesie, bo ich głowy do POzloty się nie nadają, a tylko na dynie bo puste!
    Dawniej za Najjaśniejszej - takie persony cicho siedziały, jak mysz pod miotłą i dobrze było, a w III RP takie osobniki + zboczki wszelkiej maści rej wodzą, bo nasza władza, nie ludowa, a też ślepa i skundlona Temida ich się lęka, bo na cały świat wrzeszczą o swoje prawa. DaliBóg takich to niewiernych i tych wierzących i kochających inaczej trzeba by było, jka niegdyś w dyby zakuwać na pośmiewisko, i wybiczować nie co, a potem na banicje skazać. Porządek by był odrazu, a tak ? Sodoma i Gomora i niby światła europejskość w POlsce, a patriotyzm, Naród, Ojczyzna - to nienormalność!
  • ~Jasko
    2011-06-29 21:12
    pos-dzielce najpierw nauczcie sie szanowac demokratycznie wybranego prezydenta i rzad i wtedy pogadamy o szacunku do uczuc religijnych.
  • ~Kazik
    2011-06-29 21:18
    Odwazny facet popieram jego:
    Rydzyk ociemnia a gdzie opozycja ,za kratki wsadzaja jak w sredniowieczu.
    WSTYD:
  • ~Pak
    2011-06-29 21:22
    ~re gro - jak nie po twojej mysli ( a wychodzi katolickiej ) to kula w leb.Moze przypadkiem jakas zablakana w pierwszej kolejnosci zadomowi sie u ciebie i wyzwoli cie z nieuzytkow pod deklem ktore nie maja szans normalnego
    rozumowania a tylko to co im wpojono.
  • ~Gro
    2011-06-29 20:41
    Takich ludzi brukających uczucia religijne i mających innych ludzi za nic powinno się eliminować ze społeczeństwa
    kula w pusty łeb
  • ~1980
    2011-06-29 20:27
    w Polsce coraz więcej absurdalnych procesów
    Komuno Wróć!!!.
  • ~danka
    2011-06-29 20:15
    nergal musi ponies kare biblia to swita rzecz. moze nie wierzyc. ale szacunek nalezy zachowac.
  • ~pies pawłowa
    2011-06-29 20:07
    nawet Szatan wierzy w Boga.
  • ~WOLNY GŁOS
    2011-06-29 20:15
    WSZYSCY MĄDRZY TAK PSIOCZYCIE NA TEGO PANA BOGA PSIOCZYCIE TO MAM DO WAS PROŚBĘ . UDOWODNIJCIE MI ŻE BOGA NIE MA. kOCHACIE SWOJE MATKI ?? TO UDOWODNIJ CIE MI TO ŻE KOCHACIE !!