• ~ja
    2011-06-29 15:28
    Którego boga?
  • ~Diabełek
    2011-06-29 22:45
    Ale pamiętajcie co powiedział nasz Premier Tusk nie bedziemy klękac przed księdzem, ależ on miał krótką pamięc przecież klękał i komunią się delektował jak brał ślub kościelny z swoją Gosią w 2005 przed wyborami prezydenckimi. Poprostu Donald Tusk człowiek z zasadami
  • ~szykowny Alojz
    2011-06-30 06:22
    @ canada

    Kto prosił boga o zdrowie? Nergal? Musisz zrozumieć, że bazowanie na takich płytkich fundamentach jak strach, to domena takich pseudo katoli jak ty. Nergal boga o nic nie prosił, prosił ludzi o pomoc, a to zupełnie inna sprawa. Bajania w które wierzysz zostaw dla siebie.
  • ~wolność słowa
    2011-06-30 06:19
    @ doświadczony- tobie proponuje to samo, wielkiej szkody nie będzie. Dla nikogo;)
  • ~doświadczony
    2011-06-30 06:10
    Albo powinien w końcu zmądrzeć, albo powinien sobie strzelić w łep.
    Innej alternatywy dla jego życia nie widzę.
  • ~canada
    2011-06-30 04:34
    JAk byl chory to prosil Boga o zdrowie . Dostal jeszcze jedna szanse tak jak wy nie dowiarki jeszcze bedziecie prosic boga zeby Wam dal 1 szanse jeszcze przyjdzie ten czas.Sa ludzie bardzo madrzy i wierza w Bog czy to Wam cos nie mowi.
  • ~100% europejczyk
    2011-06-30 01:55
    kaczynski pod sad, za obrazanie moich uczuc, pod trybunal stanu!! do psyhiatry!!
  • ~A
    2011-06-30 01:01
    Jestem za. Niech Chrześcijanie złożą przeciw niemu pozew zbiorowy. Jak nie wierzy w Boga to jego sprawa ale niech uszanuje uczucia religijne osób wierzących. Brawo Panie Ryszardzie!
  • ~Gallus
    2011-06-29 23:28
    @ Anonimus, wypłacz się rydzykowi w sutanne, ściero patriotyczna !
  • ~QQ
    2011-06-29 23:28
    Kościół katolicki za swoje prawa do ludzi niech się wynosi do Watykanu !!!
    W Polsce jest miejsce tylko dla PRAWDZIWYCH POLAKÓW !!!
    BEZ RELIGII I SENATU POLSKA SZYBKO DOJDZIE DO SIEBIE !