• ~hEJ
    (2011-06-16 12:31)
    MARCZUK MOJA FAWORYTKA ! TANCERKA BLACHARKA
  • ~sebast
    (2011-07-02 13:47)
    Zostawcie ja w spokoju! dlaczego w narodzie jest tyle zazdrości ze każdego komu udaje się coś osiągnąć lub jest lepszy od nas - należny mu dokopać. zniszczyć. WSTYD !!!
  • ~ewa
    (2011-09-15 12:28)
    bz mało widziałeś ,poczytaj sobie na wikipedii, w jakich filmach grał,świetny aktor
  • ~liza
    (2011-09-10 18:41)
    a "niezawisły sąd" już dał sPOkój tej aferzystce ? Może lepiej niech wraca na rurę
  • ~Obi
    (2011-08-12 09:50)
    Nie mogę pojąć jak to mozliwe, że ta osoba jest tak bardzo lansowana!!! Określenie jury - członek jury , zawsze było uważane za wyróznienie i docenienie osoby. Zazwyczaj wybiera się człowieka o znakomitej historii zawodowej, osiągnięciach, znajomości tematu konkursu, czy festiwalu. A co my mamy? Kogo zatrudnia się w telewizji? Telewizja tworzy wzorce, kształtuje postawy, a jaki to przekaz daje "wsadzenie" tak skompromitowanej osoby? Jakie to kwalifikacje przemawiają za jej zatrudnieniem? Czyżby kierownictwo programu i tej akutrat telewizji uważało panią Marczuk za autorytet? Taniec na rurze nie jest przesłanką do bycia jurorem, dziwna afera korupcyjna nie jest rekomendacją do jakiegokolwiek decydowania w konkursie. Jaką mamy pewnośc, że oceny takiej osoby będą wiarygodne? Kpina z widzów. chodzi prawdopodobnie o stworzenie takiej atmosfery skandalu, aby oglądalność wzrosła. tu chyba się autorzy programu pomylą. Ja na 100% wyłączę telewizor!
  • ~sebeks
    (2011-07-13 17:31)
    do bz - ja. grał w mega produkcjach, np ALEKSANDER (grał tam mało znaczącą role Aleksandra Wielkiego)
  • ~Tancerka Modelka Z
    (2011-07-13 13:03)
    Dominisa Marczuś Pazuruś, tańcowała w nocnym klubie jako k..wa
    Idealna na celebrytkę
  • ~boy
    (2011-07-11 19:32)
    Tylko do tańca na rurze Marczukowa się nadaje i na taką wygląda! Niech lepiej zniknie nam z oczu.
  • ~bz
    (2011-07-07 18:55)
    a kto z nas...zwklych
    polakow slyszal o Colinie Farrellu przed ta afera z Corusiowa???
  • ~Sokolnik z Wrocławia
    (2011-07-01 22:25)
    mi się kojarzy z aktorkami pewnych filmów, zdrowa taka babeczka.