• ~aaaa
    (2012-02-02 13:58)
    do margarity35 dziwny komentarz akurat od ciebie
  • ~anonim
    (2011-12-22 12:56)
    do margarity masz racje zajmij sie swoim zyciem a nie zyciem innego
  • ~jack
    (2011-06-30 04:16)
    Chorzy ludzie wypisuja glupoty.
  • ~Marek
    (2011-06-13 02:04)
    Kogo lansujecie Kamela i Niezgode bo żyją na kartę rowerowa ?!
  • ~1958
    (2011-08-31 00:49)
    Po kiego grzyba o nich piszecie? To nie są nasi znajomi.
  • ~pigmej
    (2011-08-15 20:41)
    Ten facet to masochista,ale na takich nie ma prawa.
  • ~kama
    (2011-08-06 14:25)
    A Walusiowi zdechł kot , był taki ładny ładny.W środę sąsiad przyniósł sąsiadce kwiatki bo miała urodziny.W autobusie puścił bąka jakiś sroch ,chyba w piątek.A Magda całowała się z Piotrkiem będzie wesele ?Ludzie nie zawracajcie sobie głowy tymi snobami.Ciekaw jestem czy Kasia kupę zrobiła rzadką czy gęstą bo po szampanie Magda dała jej jakiś koszerny posiłek.Kingę bolały plecy i musiała usiąść.HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
  • ~Krytyk
    (2011-07-26 22:36)
    Ta kobieta definitywnie na zelazna kuracje odchudzajaca!!! Musi zatrudnic dobra stylistke,ktora cos z niej zrobi!!! A ten pan musi isc do dobrego okulisty po nowe okulary!!! W wolnych chwilach do muzeow,galerii sztuki aby nabrac wiedzy o pieknie kobiety!!!1
  • ~Wiktor
    (2011-07-23 20:39)
    Magda Gesler ma dobrego styliste i to wszystko ,zdjac z niej makijaz wyprostowac ufryzowana ta romantyczna burze wlosow i bedzie mozna zobaczyc brzydala,
    Pani Kasi potrzebny jedynie dobry fryzjer moze zmiana koloru wlosow jakos fajnie podpiac ,ma mily usmiech i nie sciemnia jest jaka jest i to jest Ok
  • ~Salcia
    (2011-06-17 03:48)
    Mialo byc: Tak sie kochaja Kasia i Tomek !
    Dobrze, ze nie pokazaliscie, bo malolaty jakby zobaczyli, to nabraliby wstretu
    do seksu !