• ~Nabuhodonozor
    (2011-06-09 14:48)
    dzieci
  • ~Sympatyczka
    (2011-06-13 16:44)
    A mnie jest bardzo smutno z powodu ich rozwodu. Bez analizowania ich karier, zachowań. Zwyczajnie po ludzku jest mi smutno. Są w takim wieku, że powinni i mogli utworzyć piękny związek uwieńczony pełnią szczęścia i miłości .,
  • ~eM
    (2011-06-10 01:30)
    Chciałem napisać coś w miarę mądrego, no powiedzmy bezpretensjonalnego "o miłości do niezależnego kina" nieodwzajemnionej bardzo w tym wypadku, o wszystkich tych nieszczęsnych podpisach pod zdjęciami jak wyrwanych żywcem z elementarza Falskiego... ale doprawdy jedyne co mi świta to że on mnie najzwyczajniej wk..rwia kiedy patrzy taki zadowolony z tych fotografii. Od razu przypomniało mi się, że człowieku świadczą czyny a nie dobre samopoczucie. No doprawdy wk..rwia mnie.
  • ~PO WSIe czasy kapusie
    (2011-06-10 02:17)
    Tatus zdradzil i synek zdradzil.
  • ~maya
    (2011-06-10 13:11)
    Damięcki jest tak chołubiony przez warszawkę wraz ze swoją mało zdolną siostrą bo ich tatuś był kapusiem służb . Teraz byli kapusie są tymi prześladowanymi a ci, którzy próbują o tym głośno mówić - okrutnymi mścicielami. Takie czasy, taka narracja i nie daj Panie się wyłamać spod tego światłego terroru!

    Młody Damięcki jedzie na kontaktach ojca i całej sprzedajnej ,typowej salonowej rodzinki miernot. Owszem chłopak jest przystojny , ale lansowany na wyrost.

    Co do rozwodu to myślę, że nie chodziło tylko o wyjazdy Mateusza ale o dominującą, bardzo zaborczą mamusię aktora, która jest typem matki wszech panującej: agentka, matka ," przyjaciółka" i nadzorca w jednym. Sam Mateuszek mówił ,że mamusia jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie. Trochę infantyle jak na 30-letniego faceta.
    A naprawdę piękna była jego żona , rasowa i szlachetna uroda czego pewnie teściowa i siostra nie znosiły najlepiej.

    Dodaj komentarz
  • ~Aleksander
    (2011-06-12 00:08)
    Ludzie nie obrażajcie Mateusza ,jego ojca i jego matki.Tak naprawdę to Mateusz zasługuje na ładniejsza żonę i bardziej rozsądną.Oboje nie pasowali do siebie.Nie nazywajcie jego ojca donosicielem,a poiformowanie sb,że Daniel Olbrychski był najlepszym aktorem za komuny to była prawda.Dzisiaj napisała by to żółta prasa.Jego ojciec był dobrym aktorem,a jego matka urodziła pięknego syna.Mateusz w życiu ma trochę szczęścia,ale życie nie jest usłane różami.
  • ~zbigniew
    (2011-06-12 11:24)
    CO MNIE TO K...WA OBCHODZI.
  • ~lukandiego.
    (2011-06-13 14:24)
    Zgadnijcie , kto położył film "Przedwiośnie" ...Porażka. oczywiście synalek kapusia.
  • ~Ringo
    (2011-06-14 15:12)
    Wielką głupotą jest twiedzenie, .że zasłguje na ładniejszą żonę; jest ładna a nawet gdyby nie była no to co!?
  • ~~ Wiktor
    (2011-06-09 20:08)
    Damięcki TAK wczuwał się w ROLĘ małżeńską że chyba nawet BZYKAŁ wyłącznie na SCENIE ten specjalista od MAŁPOWANIA ! zapominając o swojej ŻONIE poza ROLĄ !