• ~hefe
    2011-06-08 12:49
    Dwie cegły i bum po jajeczkach.
    Tylko ten kastrujący niech uwaźa na swoje palce bo inaczej bedzie bolało.
    Michałek zajodluje jak prawdziwy Bayerak.
  • ~plemnik
    2011-06-08 12:05
    re,ingo dlatego tatuś musi się wykastrować a jaja dać psom na przekąske,te dzieci będą klonami tatusia to wiedzą wszyscy.ZGROZA
  • ~zenek
    2011-06-08 12:06
    "spieprzaj dziadu " i tyle.
  • ~zorro
    2011-06-08 18:30
    Media
    Czy brak innych informacji
    tylko pokazywać farbowanego liska
  • ~Melisanda
    2011-06-08 21:47
    Szkoda czasu na tego nie wiadomo co bo mezczyzna to on nie jest. Dziwię się dziewczynom ,że wybieraja go na ojca swoich przyszłych biednych dzieci.
  • ~tak szkoda dzieci
    2011-06-09 00:07
    Ale te baby są głupie,szkoda tylko tych dzieci rozsianych po Polsce.
  • ~dziadek
    2011-06-08 23:20
    same zjadliwe komentarze, rozwodzi się to jego problem i sprawa i wam nic do tego tak samo jak i do tego ile i z kim ma dzieci. Jest taki nasz polski aktor który ma już piątą żonę a jest i taki co ma żonę młodszą o 60 lat tak to nie pomyłka o 60 lat! Wy byście takich ludzi ukamienowali tylko dlatego że oni żyją inaczej niż wy. Mam już dorosłe dzieci i wnuki i dla ludzi jestem tolerancyjny nie rozumiem jak można wypisywać o kimś takie idiotyzmy o kimś jak te tu napisane. Przekonałem się że Lem miał racje mówiąc że nie wiedział że jest tylu idiotów dopóki nie skorzystał z internetu!
  • ~ja
    2011-06-08 09:59
    dlaczego to jest w katalogu "rozrywka"? nawet jeśli facet ma niedobory to chyba raczej nie rozrywka.
  • ~plemnik
    2011-06-08 09:58
    drogi michasiu musisz wrócić do niemiec do pracy w hurtowni cebuli ,bo tam twoje mniejsce buraku!a i wykastruj się , będzie cacy powiadam ci ,albo zapładniaj niemki.
  • ~Chris
    2011-06-08 04:57
    Jedno malzenstwo moze sie czlowiekowi nie udac, ale jak rozlatuja sie trzy malzenstwa to cos jest z facetem nie tak :(