• ~coca cola
    (2011-02-10 20:36)
    to prawda JUSTIN BIEBER to IDIOTA
  • ~paulina KCJ<3
    (2011-08-02 02:11)
    Justin jest śliczny i pięknie śpiewa ja jestem tak ogromną fanką, że nie można sobie tego wyobrazić kocham go a wy fanki nie przejmujcie się opinnią anty fanów bo tacy jak anty fani to jak to sami powiedzieli na justina można powiedzieć o nich czyli idioci i jedno do anty fanów gdyby anty fani byli na tyle inteligętni nie opowiadali by takich głupot np, że jest gejem może nie każdy lubi jego muzyki ale niech go nie ocenia bo justin nawet was nie zna i raczej mało kto bo nie jesteście sławni z całego serca nie nawidze anty fanów chętnie bym was powyzywała ale nie warto takich ludzi oceniać choć was nie znam to już dużo wiem np to ,że jesteście naprawde głupi bo ja jak kogoś nie znam to nie oceniam a fanki dziękuje że jesteście nie znam was ale jak lubicie justina musicie być inteligętne fanki musimy zrobić spodkanie ale w siedlcach KCJ<33
  • ~klaudia
    (2011-04-15 22:12)
    Lubie twoje piosenki Justin są fajne najbardziej lubie ,,never say never'' i ,,love me''kocham cie Justin pozdrowienia dla wszystkich którzy lubią Justina !
  • ~anty biebier
    (2011-04-18 18:30)
    justin biebier to debil ma głos jak dziewczyna po co on wogl śpiewa???
  • ~ewa (anty bieber)
    (2011-04-23 16:47)
    bieber to taki głupek, w dodatku głos i wygląd jak dziewczynka, myśli, że jak parę razy odważnie odpowie, to wszyscy go pokochają! debil!
  • ~ewa (anty bieber)
    (2011-04-23 16:49)
    czasami się zastanawiam, czy fanki biebera mają pokolei w głowiee..
  • ~klaudia misek67
    (2011-05-07 22:06)
    kocham cię macono kochanie
  • ~kuku
    (2011-05-29 17:59)
    Kocham Cię Justin Bieber
  • ~karolincia
    (2011-06-11 21:15)
    kocham justina jest śliczny i do tego utolentowany mam dopiero 9 lat dlatego robię błędy ortograficzne. Bardzo chciałabym żeby JUSTIN PRZYJECHAŁ DO POLSKI. I LOVE JUSTIN BIEBER !!!
  • ~Berry
    (2011-07-04 20:14)
    JUSTIN BIEBER