• ~KIBIC
    (2010-11-25 20:24)
    po tych tancach pyrek bedzie skakac zwysz bez tego patyka
  • ~ixi
    (2010-11-27 14:27)
    jak wygra stalinski to mamcia sie zapije, nie jeste wielblondem to napic sie musi ,ha,ha,
  • ~konec tanca z gwiazdami
    (2010-11-28 17:36)
    Nie oglądam tego dziadostwa.
    Beznadziejne i tyle.
    Szkoda czasu antenowego na takie COŚ
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2010-11-28 12:45)
    MAFIA - PROPAGANDY-tvn JUŻ WIE KTO WYGRA , TO ONI USTAWIAJĄ WSZYSTKO , GŁOSUJĄCY NIE MAJĄ WPŁYWU NA WYNIK ...
  • ~khg
    (2010-11-28 12:46)
    stawiam na pyrek , bo staliński to taki dziwoląg
  • ~wanda
    (2010-11-28 09:06)
    stawiam na p. pyrek jest bardziej naturalna i ma wiecej wdzieku
  • ~Swobodny
    (2010-11-27 14:40)
    Oczywiście wygra Staliński,tańczy super i jest piekny..Jak on wyglądał w tym
    mundurze.Panowie reżyserzy bierzcie go do filmu,za nim ucieknie do Amerieki.
  • ~Gośka
    (2010-11-27 13:41)
    Powinna wygrać Monika Pyrek - jest o niebo lepsza od Pawla Stalińskiego !!!, ale wygra własnie Staliński, aby tvn nie miala klopotu z główna nagrodą, bo dla tancerza zawodowego też jest samochod. Z Moniką tańczy dwoch tancerzy- prawie do końca doprowadził Monike Robert Rowiński, ale do samego finalu wprowadzil już Krzysztof Hulboj i to on z pewnościa zatańczy z Monika w samym finale. Któremu zatem tancerzowi przypadłaby nagroda ???
    Tvn chcąc pozbyc sie klopotu oglosi, ze widzowie zdecydowali o wygranej Stalińskiego. Takie jest moje zdanie !!! Według mnie zwycięstwo powinno przypaść Monice Pyrek.
  • ~opinia
    (2010-11-27 11:23)
    Zdecydiwanie powinien wygrac Stalinski jest piekielnie zdolny i ma to..cos'' a Pyrek ,,O''wdzieku rzemieslnik malo kobieca ale daje glowe ze dziwnym trafem to wlasnie ona wygra ! obym sie mylila !
  • ~Maria
    (2010-11-26 19:23)
    Trudno zgadnąć obie pary b.dobre. A może się tak zdarzyć, że obie pary będą miały jednakową ilość głosów Według mnie obie zasługują na pierwsze miejsce.