• ~Stokrotka
    (2010-12-14 09:49)
    A mi się bardzo podobało jak Edyta tańczyła, ale najładniej tańczyła Patrycja
  • ~lili
    (2010-11-22 15:45)
    edzia jakie ty masz spuchniete wargi cos ty sobie wstrzyknela ,wygladasz obrzydliwie.
  • ~jola
    (2010-11-22 18:08)
    i slusznie zostaly osoby,korym sie nalezalo w sumie zwyciestwo kto wygra szczerze mowiac wszystko mi jedno bo i Stalinski i Pyrek sa moim faworytami.Rzeczywiscie Edzia ma cos z twarza,ustami wyglada jakby twarz codziennie w ulu trzymala.
  • ~lusia
    (2010-11-22 20:12)
    Racja lili i jola . Tak to maja "diwy" jak sama o sobie gada. Biedna istota. Jak sie rozum straci,nie ma odniesienia do rzeczywistości to sie pływa w urojeniachi wyobrazeniach ,ze sie kims jest. A to najzwyklejsza skandalistka,kaprysna, kretynka. Troche jej media pomogły wynosząc ja na piedestal...Szkoda mi tylko JANA bo sympatyczny facet no tańcuje jak trzeba!
  • ~zła
    (2010-11-23 11:52)
    Wstrętne to jest! Od dawna widać, że jurorzy celują na Stalińskiego. Górniak tańczyła pięknie, a mnie g... obchodzi, czy ją kto lubi, czy nie!
    Pyrek jest do niczego, ręce ma jak dwie za długie gałęzie i brak jej wdzięku.
    Ale i tak wygra Staliński bo czego się nie robi dla mamusi_ koleżanki z branży.
  • ~hala
    (2010-11-23 17:34)
    szkoda mi Edytki-tanczyla pieknie,uwazam ,ze takich jak Gołotai i zawadzka nie powinni brac udzialu w takich konkursach, bo nawet rytmu nie czuja
  • ~anka
    (2010-11-23 17:39)
    moim faworytem jest Stalinski, A Gorniak zrobila z siebie szkarade, Ma za duzo forsy i nie ma gdzie ja wydac. to zmienia maske,
  • ~ixi
    (2010-11-23 20:36)
    zmiena maske z mlodej cyganki na stara cyganiche,jeszcze troche a bedzie wrozylaz reki , jest obrzydliwa po tych operacjach plastycznych,
  • ~nocomment
    (2010-11-27 10:23)
    ojjj zarobi mniej "biedaczka"
  • ~jerzyk
    (2010-11-27 11:53)
    Mozna ręce załamać... nad niektórymi komentatorami (z małej litery). Skąd w nich tyle nienawiści i złośliwości? Komuna przeminęła z wiatrem, ale pozostawiła zeszpecone charaktery i sposób myślenia. Na epitety typu "szkarada", "kretynka",
    "obrzydliwy wygląd" itp. stać tylko tych, którzy są ich odzwierciedleniem. Wiele komentarzy czyta się jak brukowiec z najniższej półki a to nie jest wcale ciekawe a przede wszystkim nie dotyczą istoty konkursu, czyli tańca. Uważam, że komentarze nie dotyczące tańca, winny być wyrzucane do szamba a nie publikowane na łamach tak poważnej strony internetowej.